2733
2739
عنوان

پریود طولانی به خاطر مصرف قرص

4676 بازدید | 16 پست

سلام به همه

بچه ها من اولین باره لتروزول می خورم .امروز 9 سیکلمه و هنوز خونریزی دارم. به خاطر لتروزوله؟ حالا تخمک گذاریم کی میشه؟ کی برم سونو؟ 

زندگی مامانش 😊❤👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی یادم نیست چون بار اول بود زیاد دقت نکردم ولی فکر کنم از روز سوم پریودی روزی پنج تا خوردم روز دهم رفتم واسه سونو که هنوز لک داشتم بعد هم یه روز درمیون سونو واژینال کرد و هر روز امپول مریونال میزدم تا روز پونزدهم که آمپول اچ سی جی زدم و روز هجدهم تخمکگذاریم بود

...
2738
نتیجه گرفتی؟ مرسی از توضیحاتت

خواهش میکنم عزیزم اره نتیجه گرفتم همون ماه اول باردار شدم ولی سقط شد البته من خودم سقط مکرر دارم ربطی به دارو ها نداشته ان شالله که شما هم نتیجه بگیری و خیلی زود نی نی تو بعل کنی

...
ای بابا خدا نکنه نا امید باشی اینقدر ادمها هستن با هزار تا مشکل ولی هنوز امید دارن همیشه امیدت به خ ...

هیچی! همه چی خوبه. دو ماه پیش بیبی و ازمایشم مثبت شد .بتا آومد پایین و پریود شدم. بارداری شیمیایی بود .این ماه لتروزول خوردم. کلا دکترم سخت دارو میده. این ماه به اصرار خودم داد. تا الان هیچی نخورده بودم

زندگی مامانش 😊❤👼
2706