2733
2739
عنوان

محصولات دکتر خوش رج

19431 بازدید | 21 پست

سلام دوستان تا الان کسی از محص لات دکتر خوش رج استفاده کرده و جواب گرفته؟من واسه درمان اگزما میخوام بگیرم

تعداد رای : 0
نظرسنجی
اگزما
0
0%
دکتر خوش رج
0
0%

درود بر شما 

چون نزدیک به 1 ماه است که سوال شما بی جواب مانده است 

پیشنهاد میدهم  برای مشاهده نتایج کسانیکه از محصولات دکتر خوش رج استفاده کردند  وارد کانال  asarbakhshii@  بشوید 

ما معتقدیم مشتری از ما کیفیت عالی با قیمت مناسب را می خواهد. www.drkhoshraj.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما همچنان دارید استفاده میکنید؟ هنوز هم فکر میکنید خوبه؟ هزینش چقدر شد؟

اره الان تقریبا ی ماه میشه که استفاده میکنم 

جوشای صورتمو سریع خشک میکنه و جای جوشا رو میبره ولی من چون مشکل داخلی دارم باز جوش میزنم

دوتا صابون و ی کرم آبرسان میشه 152 هزار تومان 

برای درمان اگزما بهتره اول پیش متخصص بری یا دکتر های طب 

سلام 

من برای درمان اگزمای دستم خیلی هزینه کردم و جواب نگرفتم تا اینکه با محصولات دکتر خوش رج آشنا شدم.

با مصرف صابون شترمرغ و کرم آبرسان در طول یک هفته به طرز معجزه آسا حیلی خوب شد

ازبین رفتن اگزما و لکهای پشت دستم بهانه ای شد که با این محصولات آشنا شدم.هر روز خدا رو شکر میکردم و دوست داشتم که به هر کسی که می شناختم معرفی کنم.

الان با افتخار مشاوره محصولات پوست و مو دکتر خوش رج انجام می دم.

2738
سلام نه همش دروغ و تقلبیه من خریدم بدتر شدم  خواهشا پولتونه دور نریزید

درود به شما 

با توجه به اینکه مدت زیادی از عدم پاسخگویی به سوالاتی از قبیل سوال یا نکته مطرح شده شما و سایر عزیزان گذشته مایل بودم بنده ( عزیزنژاد ) بعنوان یکی از نمایندگان فروش محصولات دکتر خوش رج جهت  جهت شفاف سازی مطلبی رو به عرض شما عزیزان برسونم 

اگر محصولی ازمحصولات دکتر خوش رج تهیه شده می توانید با عکس گرفته شده از محصول + شماره فاکتور خریدتون + کد نماینده ای که ازشون محصولات رو تهیه کردید از طریق شرکت رادین پیگیری بفرمایید .

شماره تلفن دفتر مرکزی :  44244366    -   44244104  با پیش شماره 021 

و برای آشنایی بهتر با محصولات و همچنین جمع کثیری از عزیزان که این محصولات رو استفاده کردند برای مشکلات پوست یا مو پیشنهاد میدم برای دریافت راهنمایی به نماینده های مورد تایید شرکت رادین مراجعه بفرمایید نه کسانی دیگر که جهت انجام این امر میتوانید لیست تایید این نمایندگان رو از کانال رسمی شرکت مشاهده بفرمایید : 

https://t.me/approvedkhoshraj

با تشکر از حسن توجه شما عزیزان 

عزیزنژاد - نماینده فروش محصولات دکتر خوش رج شرکت رادین - کد تایید 4

مدرس آموزش اینستاگرام مارکتینگ - آموزش ساده الگوریتم اینستاگرام - سئو کار سایت فروشگاهی SEO
سلام نه همش دروغ و تقلبیه من خریدم بدتر شدم  خواهشا پولتونه دور نریزید

من هم همین طور فکر می کنم چون من خیلی محصولات مختلف رو امتحان کردم موهای من به شدت کم پشت شد.آخرش هم میگن درست استفاده نکردی /.الان هم خدا بده برکت به فوتو شاپ

یک هفته است که دارم استفاده میکنم  و جوشام خوابیده و حس میکنم پوستم ی درجه روشن تر شده

ببخشید شما از محصولات دکتر خوش رج استفاده کردی چجوری بودن؟ واقعیت داشت؟من جای لک جوش رو صورتم مونده وخیلی کرم و صابون استفاده کردم ولی هیچ کمکی نکرد میترسم این وبخرم بدتر بشه پوستم

2706