2733
2734
چن روز پیش عصر بود هوا گرگو میش بود پیاده داشتم میرفتم خونه.وضعیت پوششم خوب بود.فقط ارایش داشتم اونم ...

اخی عزیزم. درکت میکنم. فکر کنم برا خیلی از خانمها این اتفاق افتاده

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی ای جانم...من تا حالا لمس بدنو تجربه نکردم ولی چند وقت پیش از کلاس داشتم پیاده برمیگشتم خونه بعد ...

واقعا ادم به شخصیتش بر میخوره. به نظرم اینهم یکجور تجاوزه. تجاوز به روح و روان یک زن

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
2728
مریضن .... دست خودشون نیست ... وگرنه یه لمس کردن تو خیابون چی داره مگه! مگراینکه مریض باشی بخوای ازا ...

همین

ووقعا واسه منم سواله دو ثانیه لمس چ لذتی داره آخه؟😓😥

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
انگار بهم تجاوز شده اومدم نشستم خونه گریه کردم

افرین به این عفت و حیا

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
2738
به کجات دست زد؟

حالا یا با سن یا م م ه دیگه😐

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
چن روز پیش عصر بود هوا گرگو میش بود پیاده داشتم میرفتم خونه.وضعیت پوششم خوب بود.فقط ارایش داشتم اونم ...

عزیزم  تو ایران حداقل 99درصد از ماها داشتیم از این چیزا

وزن اولیه87،..80🔓75🔓 73🔓70🔓65🔒😒😝دارم به هدفم نزدیک میشم خدای من
من تا حالا این واسم اتفاق نیفتاده بود نمیدونستم باید چیکار کنم.واسه دوستم تعریف کردم .اونم گفت تو ان ...

ببحشید دوستت بیخود گفته، یه همکلاسی داشتم قهرمان کاراته. کلی مدال جهانی داشت. هیکل ماشالله تنومند. یبتر ی نفر از غفلتش سواستفاده کرده دست زده بهش. البته اینم بعدش حقشو گذاشته کف دستش. ولی اونا کاری ندارن پیر باشی یا جوون، مجرد یا متاهل. مریضای بدبخت

من ی بار داشتم میرفتم خونه سر ظهر بود ی وانتی نگه داشت اونجاشو انداخته بود بیرون فوری گوشیو بردم دم گوشم گفتم داداش درو وا کن مزاحمم شدن یارو ترسید فرار کرد الهی ک قطع عضو بشه بیشرفه مادر ج.ن.د.ه

خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی تپانی ته استکانی
انگار بهم تجاوز شده اومدم نشستم خونه گریه کردم

من یه بار بیخیال داستم میرفتم خزبد ینفر توماشین ادرس ازم پرسید. تا نگاه کردم بگم بلد نیستم   حالم بد شد. چسمتون روز بد نیاره.    الت مردونسو دستش گرفته بود.  توجامعه مریض زیاده

من یه بار تو تاکسی بودم مجبور شدم پشت بشینم بعد یه پسره هم اومد نشست پشت عوضی هی دستشو میاورد سمتم منم طرز لباس پوشیدنم اصلا بد نبود مانتو بلند ارایش نداشتم مقنعه سرم بود حدودا ۱۵ سالم بود ...این عوضی یه چن بار دستشو اورد بزنه به رون من ک  عقب میکشیدم من یادم افتاد تو جیب مانتوم یه سنجاق دارم ..همینک دستشو ایندفعه جلو اورد محکم فشار دادم رو دستش و گفتم کیف کردی آشغال گمشو بیرون منحرف !

خاک تو سرشون ک وجودشون دنیا رو کثیف میکنه 

مثله سگن ازشون بترسی میان سمتت باید قوی باشی و حمله کنی 

2706