2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۸/۱۰امپول پروودیک ۱۵۰ زدم (ضد بارداری)۲۵/۱۱پریود شدم و تاالان همچنان ادامه داره کسی تو همچین شرایطی بوده چیکار کردین خوب شدین؟؟

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️
2728
2740

شاید کیست داشته باشی گلم

سویق رو بخور اگه بهتر نشدی برو دکتر

مفنامیک اسید هم خونریزی رو کم و بعد قط میکنه

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

من همین جوری بودم یک ماه لکه بینی داشتم.اخر رفتم دکتر کلی ازمایش و پاپ اسمیر برام نوشت که همه سالم بود بعدم دارو داد خوردم بهتر شدم.الان دیگه ده روز تموم میشه.حتما باید بری دکتر

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            
۲۸/۱۰امپول پروودیک ۱۵۰ زدم (ضد بارداری)۲۵/۱۱پریود شدم و تاالان همچنان ادامه داره کسی تو همچین شرایطی ...

این آمپولی که میگی چی هست؟ اگه هورمونی باشه تا ۳هفته هم ممکنه طول بکشه خونریزیت.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
عزیزم چرا نمیتونی بری دکتر؟ حتما برو، بحث سلامتیت ممطرحه

آخه فعلا شرایط مالیم مساعد نیست شوهرم میگه ۲۵ پول میاد دستم تا اون موقع چیکار کنم

این آمپولی که میگی چی هست؟ اگه هورمونی باشه تا ۳هفته هم ممکنه طول بکشه خونریزیت.

امپول ضد بارداریه اولین بار بود ک زدم نمیدونستم اینجوری میشه

2706