2752
2734

من پسرم داره .یه ماه دارو خورده حالا علایمش از بین رفته. گفته بود اگه خوب نشد بیار برای جراحی. بزودی میبرم عکسشو بگیرم ببینم کامل رفته یا نه

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

خانوما عمل کنین هر چی کوچیک تر هستن من از بچگی داشتم دکترا گفتن عمل نکنین تو نوزده سالگی اوج گرفت پدرم در اومد تو عمل 

خاله جونا میشه سلامتی کوچولوم یه صلوات مهمونمون  کنین ممنون با ضربان قلبت زندگیمون ضربان جدید گرفت عشق مامان 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام من دخترمو 5 ماه پیش عمل کردم..عملش خیلی خیلی راحته.صبح که بری عصر مرخص میشه..درد هم نداشت..فقط یه هفته نباید غذاهای سفت بخوره....اگه واقعا لوزه بچتون بزرگه هر چی زودتر جراحی کنید

من 27 سالمه مدام سرما میخورم و تو دماغی حرف میزنم و خلط مدام دارم دیروز رفتم متخصص سعادت آباد عکس واسم نوشت گرفتم گفت لوزه سوم داری و تو سن تو واقعا عجبیه! خیلی بدشانسم مننننن ، کسی هست تو این سن عمل کرده باشه؟