2733
2734
عنوان

سونوگرافی بدون نسخه

1393 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها ... من ماه 7 هستم هفته 27... بعد از انومالی دیگه دکتر سونو ننوشت برام... خودم خیلی دوست دارم دوباره یه سونو برم... باید حتما متخصص بنویسه تا بیمه تکمیلی پولش رو بده؟

اگه بخوام دکتر عمومی تنویسه باید بگم چی بنویسه؟ مثلا میخوام یه بار دیگه جنسیت چک بشه و طول سرویکس چک بشه اینا رو باید بنویسه؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

واسه بیمه تکمیلی فک کنم حتما باید ویزیت دکتر باشه..متخصص باشه یا نه رو نمیدونم..ولی خب فک نکنم دکتر عمومی واست به نویسه چون اصلا به اون ارتباطی نداره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها لطفا بگید دکتر هاتون چی تو سونو براتون نوشتن که من بگم پزشک عمومی بنویسه برام... آخه دکتر خودم مسیرش دوره نمیخوام برم اون سمت

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه بیمه تکمیلی فک کنم حتما باید ویزیت دکتر باشه..متخصص باشه یا نه رو نمیدونم..ولی خب فک نکنم دکتر ...

آخه محل کارم پزشک عمومی هست... بهش بگم مینویسه... اما نمیدونم بگم چی بنویسه