2733
2739
عنوان

کدام مرکز ناباروری؟ ابن سینا یا رویان یا...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274532 بازدید | 223 پست
بيتاجون روز انتقال رو از كجا بايد فهميد؟ اونم كه اينقدر حساسه كه يك روز اينور اونور ميشه همه چيز از ...

بستگی داره، همه مثل هم نیستن ولی پونزدهم تا نوزدهم پریود بهترین تایمه، حالا بستگی داره جنین چند روزه بخوان منتقل کنن. اگر جنین هات زیاده بگو بلاستوسیست کنن، بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینه هاش اون موقع که خیلی بالا بود.کلا برای من 4-5 میلیون شدو به یک سال ونیم نکشید که من مامان شدم ...

رویان می دونم خیلی گرونه ولی یه کلینیکی هست مثل رویان اسمش تابان هست فقط برای نازایه خیلی هم قیمتاش خوبه 

سلام به همه دوستان عزیز من خواستم بهتون بگم که ابن سینا که واقعا عالیه من خودم بارداری ام رو مدیون ...

سلام عزیز من می خوام برای بار سوم میکرو کنم دلیل نازایم ناشناخته ست 7 ساله دنبال دوا درمونم دنبال یه مرکز خوبم تهران پست تورو خوندم درباره ابن سینا می خوام بدونم واقعا موفقیتشون زیاده؟ نوبت راحت گیر میاد،؟ تلفونی میشه نوبت گرفت؟ من سنم بالاست دارم زمان واز دست میدم 

2731

یعنی رویان به شلوغیش  نمی ارزه؟

من یه مرکز دیگه میرفتم.دسته خلوت بود اما من 22 تومن با دارو رفتو آمورد اینا خرج کردم واسه دوبار آی وی اف

هردوبار تو هفت هفته سقط شدن

الن میخوام مرکزمو عوض کنم

بین رویان-ابن سینا-دکتر نصر -دکتر صاحی کشاف و دکتر پاکروش موندم.

مشکل شوهرمه و اسپرم نداره.شما همفکری کنین باهام

2738
ببخشید 22 میلیون تومن؟ 

بله

هربار بلیط رفت و برگشت 1تومن

فقط چهار پنج بار با هواپیما رفتیم

دو بار عمل انتقال 4تومن

پانکچر 4 تومن

عمل شوهرم 1.5

داروها3تومن

عکسو آزمایشو سونوو....

اسکان و غذا و ..... اینا همه

یعنی رویان به شلوغیش  نمی ارزه؟ من یه مرکز دیگه میرفتم.دسته خلوت بود اما من 22 تومن با دارو رف ...

عزیزم مشکل شوهرتون ازواسپرمی بود چه نوعی؟ یعنی منم میتونم امید داشته باشم بشه

عزیزم مشکل شوهرتون ازواسپرمی بود چه نوعی؟ یعنی منم میتونم امید داشته باشم بشه

امیدت به خدا باشه

بنظرم مراکزی برو که اول مشاوره اورولوژی بدن که شوهرتو دقیق بررسی کنن.

من شش خرداد نوبت دارم رویان.

گفته خودتو شوهرت باید با هم بیاید.من میرم دکتر زنان شوهرمم اورولوژی

امیدت به خدا باشه بنظرم مراکزی برو که اول مشاوره اورولوژی بدن که شوهرتو دقیق بررسی کنن. من شش خردا ...

گفته بودین ۶ خرداد نوبت دارین رویان...رفتین واسه مشاوره چی شد؟

گفته بودین ۶ خرداد نوبت دارین رویان...رفتین واسه مشاوره چی شد؟

بله

رفتیم

چیز بدی نیدیدم جز شلوغی

که قطعا اونم بی دلیل نیست

زنان منو بررسی کرد و گفت باید هیستروسکپی بشی

اورولوژی شوهرمو بررسی کرد و کلی آزمایشو سونوگرافی نوشت

آزمایش ژنتیک هم دادیم دوتامون که جوابش یک ماه دیگه آماده میشه

قرار شد 20 خردا زنگ بزنیم برای نوبتها و مراجعه دوباره

بنظرمن مرکز خوبیه چون هم زمان کار خانم و آقا رو با هم انجام میدن و علت یابی میکنن

لیلا جون سلام هزینه های دکتر کشاف بالاست ولی به نظر من می ارزه نیلا جان شما درست میگی کسانی که لوله ...

شما با اندومتریوز خفیف باردار شدین؟طبیعی؟

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

2706