2737
2739
عنوان

کدام مرکز ناباروری؟ ابن سینا یا رویان یا...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274548 بازدید | 223 پست
سلام پزشک ها و متخصصان ابن سینا برای بیمار وقت میذارند و در واقع به خودشون و بیمار احترام میذارن. خانم دکتر محمد اکبری، سارا مختار این 2 تا عالی هستند
مادر، ای پــرواز نــــرم قـــاصدک مادر، ای معنای عشق شاپرک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طبیب محمد صدیقی:درمان بیماری ها با گیاهان دارویی وطب سنتی با بیش از 50 سال تجربه طبابت ویزیت تلفنی+مشاوره رایگان شماره های تماس: 02165114469 +09120580638+09155077358 ,ناباروری,ناباروری در زنان,ناباروری مردان,ناباروری ابن سینا,ناباروری در مردان,ناباروری رویان,ناباروری زنان,ناباروری چیست,ناباروری یزد,ناباروری در ایران,ناباروری در زنان سیگاری,ناباروری در زنان,ناباروری در زنان و مردان,ناباروری در زنان چاق,علائم ناباروری در زنان,درمان ناباروری در زنان,دلیل ناباروری در زنان,علل ناباروری در زنان,دلایل ناباروری در زنان,ناباروری مردان,ناباروری مردان واریکوسل,ناباروری مردان+درمان,ناباروری مردان و درمان,ناباروری مردان طب سنتی,ناباروری مردان در طب سنتی,ناباروری مردان نی نی سایت,ناباروری مردان در رویان,ناباروری مردان و طب سنتی,ناباروری ابن سینا تهران,ناباروری ابن سینا,ناباروری ابن سینا,مرکز ناباروری ابن سینا,مرکز ناباروری ابن سینا تهران,کلینیک ناباروری ابن سینا,موسسه ناباروری ابن سینا,مرکز ناباروری ابن سینا قلهک,بیمارستان ناباروری ابن سینا,ناباروری در مردان+pdf,ناباروری در مردان درمان,ناباروری در مردان و زنان,ناباروری در مردان دیابتی,ناباروری در مردان Ppt,ژن ناباروری در مردان,علل ناباروری در مردان,ناباروری رویان تهران,ناباروری رویان اصفهان,ناباروری رویان,ناباروری رویان,مرکز ناباروری رویان,موسسه ناباروری رویان,کلینیک ناباروری رویان,مرکز ناباروری رویان تهران,مرکز ناباروری رویان اصفهان,ناباروری زنان ودرمان آن,ناباروری زنان,نابارور زنان,دلایل ناباروری زنان,علل ناباروری زنان,علائم ناباروری زنان,عوامل ناباروری زنان,علایم ناباروری زنان,ناباروری چیست,علت ناباروری چیست,دلایل ناباروری چیست,ناباروری ثانویه چیست,علایم ناباروری چیست,علل ناباروری چیست,دلیل ناباروری چیست,علائم ناباروری چیست,بیمه ناباروری چیست,ناباروری یزد,مرکز ناباروری یزد,کلینیک ناباروری یزد,بیمارستان ناباروری یزد,مرکز ناباروری یزد دکتر افلاطونیان,مجله ناباروری یزد,مرکز ناباروری یزد دکتر افلاطونی,موسسه ناباروری یزد,کنگره ناباروری یزد,مرکز ناباروری در ایران,آمار ناباروری در ایران,شیوع ناباروری در ایران,درصد ناباروری در ایران,میزان ناباروری در ایران,نرخ ناباروری در ایران,علل ناباروری در ایران,درمان ناباروری در ایران,دلایل ناباروری در ایران
گروه پزشکی در تلگرا م در قسمت پروفایل من ادرس موجوده
2740
حمیده من قبلا حدود یک سال پیش همین موضوع رو نظرسنجی کردم و اکثرا گفتند ابن سینا چون منظمتره و برخوردشون خوبه ولی فکر کنم رویان ارزونتر باشع
خدایا به نشانی که به من نشانش دادی سخت امید بسته ام، به معجزه ات ایمان دارم.
سلام دوستان ان شاءالله همه کسایی ک تو دوره درمان هستن نتیجه بگیرن ب خواست خدا من سر پسرم مرکز نوید رفتم و صاحب یه پسر شدم بعد از ٥ سال دوباره رفتم ک وضعیت شوهرم خیلی بدتر شده بود خیلی ضعیف بود ، حتی تویه زیف اولم هم از بیضه نمونه گرفتن اما اینسری قسمتم نشد و خواست خدا نبود نمیدونم مشکل از اسپرم ضعیف بود یا خودم ب اندازه سری اول رعایت نکردم خداوند شامل حال همه مادر شدن کنه و اولاد سالم و صالح کنه اللهم آمین
2706