2733
2739
عنوان

کدام مرکز ناباروری؟ ابن سینا یا رویان یا...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274547 بازدید | 223 پست

سلام بچه ها من واقعا گیج شدم یبار تخمک اهدایی گرفتم تو کلیلینک ایران  رشت که منفی شدالان میخوام برم تهران برای عمل دوباره نمیدونم کجا بهتره تو نظر خواهی ها هر کس از هر جا نتیجه گرفته میگه اونجا خوبه فعلا هم  تو ابن سینا وقت گرفتم نمیدونم واقعا خوبه یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اماندا ولیلا جان سلام من سال 84 خیلی اتفاقی انیستیتیو نازایی نوید رو دیدم اون موقع دوره های ایران ای ...

سلام روزتون بخیر ببخشید شما تو خانواده تون سابقه دوقلو داشتید یا رفتید موسسه نوید دوقلو شد بچه هاتون ؟

من تازه هفته دیگه میخوام برم 

من چند سالی بود دنبال این بودم که بچه دار شم مشکل تخمک گذاری داشتم هر جایی هر دکتری که فکر کنید رفتم دیگه ناامید شده بودم واقعا افسردگی گرفتم یه روز تو تاکسی نشسته بودم دو نفر باهم حرف می زدن یکیشون گفت خواهرم بعد از 10 سال بچه دار شد من ازش پرسیدم کجا و چطوری ؟ گفت رفته بود یه کلینیک بچه دار شده بود خلاصه سرتونو درد نیارم با کلی پیگیری آدرسو و شماره تلفنشو پیدا کردم و رفتم . بعد از 7 ماه باردار شدم الانم یه پسر قند عسل دارم واقعا خدا رو شکر می کنم شمارشو میذارم اینجا مثل من جاهای الکی نرید کلی هزینه کنید و آخرشم نتیجه نگیرید. 22376491

2728

یادمه چند سال پیش که فهمیدیم بچه دار نمیشیم انقد گریه کردم..خیلی جاها رفتیم ولی هیچ فایده ای نداشت .. مشکل از شوهرم بود بخاطر خودم میخواست طلاقم بده   

به روز یکی از دوستام گفت یه مرکز ناباروری تابان هست خیلی ها جواب گرفتن یه سر اونجام برو . با ناامیدی تموم رفتیم درمان شوهرمو شروع کردن شاید بارورتون نشه ولی مشکل شوهرم حل شد خدا به ما هم بچه داد . الان دوتا فسقلی شیطون دارم خدارو شکر می کنم بخاطر این همه لطف و بزرگیش و لطف پزشکا و متخصص هایی که اونجا کمکمون کردن

2740

سلام دوستان من تازه این تاپیک و دیدم .ما ۲ سال ونیمه اقدام کردیم .اوایل مشکل از شوهرم بود ک واریکوسل داشت و عمل کرد و الان خیلی وقته آزمایشش نرمال شده ولی باردار نمیشم.یعنی الان نازایی ناشناخته داریم ی بار هم آی یو ای کردم منفی شد.میخوام ای وی اف کنم واسه ما ک مشکلی نداریم کدوم مرکز بهتره؟خسته شدم اینقد این دکتر اون دکتر کردم

سلام وقت بخیر، من 38 سالمه دوتا سقط داشتم یکی ده سال پیش یکی پارسال، دوتا هم قبل از دوماهگی به علت تشکیل نشدن قبل مجبور به استفاده قرص و کورتاژ شدم، الان که رفتم دکتر  گفته با توجه به سن بالا ترجیحا برو دنبال ای وی اف، آزمایش ذخیره تخمدانم متاسفانه 0/3 بوده، امیدی هست با ای ویوی اف باردار بشم؟

سلام وقت بخیر، من 38 سالمه دوتا سقط داشتم یکی ده سال پیش یکی پارسال، دوتا هم قبل از دوماهگی به علت ت ...

سلام خانمی ناامید نشو با توجه به این ک قبلا سقط هم داشتی یعنی نطفه تشکیل میشه احتمال این ک با ای وی اف باردار شی زیاد هست. فقط ی جای مطمئن برو و با توجه به این که سقط داشتی حتما آزمایشات ایمنی و انعقادی رو بده ک اگه لازم شد سرم ای وی جی و دارو هم برای بارداری بهت بدن

سلام خانمی ناامید نشو با توجه به این ک قبلا سقط هم داشتی یعنی نطفه تشکیل میشه احتمال این ک با ای وی ...

ممنون که جواب دادی عزیزم، خیلی ناامید شدم دیگه، شما تجربه ای وی اف داشتی؟ اخه هر جا خوندم میگن کسانی که ذخیره خمدانشون اینقد پایینه باید اهدایی بگیرن

ممنون که جواب دادی عزیزم، خیلی ناامید شدم دیگه، شما تجربه ای وی اف داشتی؟ اخه هر جا خوندم میگن کسانی ...

نه عزیزم من ۳ بار ای یو ای کردم هنوز ب ای وی اف نرسیدم ولی نگران نباش اگه یدونه تخمک با کیفیت هم با دارو داشته باشی نیازی به اهدایی نیس. من شنیدم دکتر طرازی و رزاقی تو این سینا خوب هستن . حتما پیش ی دکتر و مرکز خوب برو

نه عزیزم من ۳ بار ای یو ای کردم هنوز ب ای وی اف نرسیدم ولی نگران نباش اگه یدونه تخمک با کیفیت هم با ...

ممنون عزیزم از امیدی که بهم دادی، ایشالا شما هم به زودی باردار بشی و یه نی نی ناز و سالم گیرتون بیاد

سلام دوستان.من مشکل تنبلی تخمدان دارم شوهرمم پرش اسپرمش ضعیفه.من حدود ١ساله بیمارستان صارم میرم دکتر ...

سلام دوست عزیز

شما از بیمارستان صارم نتیجه ای گرفتی؟

من بین صارم و ابن سینا موندم

2706