2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیر عزیزم...سازنده ی این روش میگه خیر...نی نی سایتیها باز میگن میشه..من خودم تست کردم مشکل پرولاکتینم‌داشتم قرص میخوردم..باردار شدم همون ماه...اصلا ربطی نداره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
خیر عزیزم...سازنده ی این روش میگه خیر...نی نی سایتیها باز میگن میشه..من خودم تست کردم مشکل پرولاکتین ...

واقعا؟منم پرولاکتینم بالاست؟حالا چطوری هست؟

حجاب یعنی: بی نیاز از هر نگاهی جز نگاه خدا 😍 یعنی: یک پیله تا پروانه شدن 🌹 یعنی: هرکسی لایق دیدن زیبایی های من نیست 😊 یعنی: محتاج جلب توجه تو نیستم 😛 یعنی: زن والاست نه کالا 😍 یعنی: من انتخاب میکنم که تو چه ببینی 👊 چادر سه نقطه دارد، همان سه نقطه ای که فرق است بین پوشیدگی و پوسیدگی..... حیا را که نفهمی،چادر سیاه هم تورا محجبه نخواهد کرد.اگر حجاب مارا به ۱۴۰۰ سال پیش میبرد بی حجابی به عصر حجر خواهد برد☺
نه میخواستم امتحان کنم ولی پرولاکتین من ی هوا بالاس ترسیدم

قرص داستینکس خارجیه..زیر نظر دکتر مصرف کن  سریع میاد پایین

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خیر عزیزم...سازنده ی این روش میگه خیر...نی نی سایتیها باز میگن میشه..من خودم تست کردم مشکل پرولاکتین ...

منم پیاز درمانی کردم گیسو کلی عفونت ازم اومد ...معذرت...وهمون ماه یک هفته زودتر پریود شدم الان 15 ام موعد بعدیمه ..اصلا زودسابقه نداشته پریودیم بنظرت از پیازدرمانی بود؟

2738

وای ازاین پرولاکتین.... خانمامنم داستینکس میخورم تا6عید بعداون یعنی منم باردارمیشم؟ 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه....