2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام.
منم خیلییییییییی حساسم
یه همسایه داریم که رفت و امد خونوادگی داریم باهم
اعصابم خراب میشه وقتی شوهرم پیش اونا خودشیرینی میکنه و بگو بخند راه میندازه

زن همسایه هم کم نمیاره خودشو شیرین تر میکنه برای شوهر من
حسین 26 ساله در انتظار کمک ماست http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=875377&postID=34282289
ساحل جان یک کلمه می گم با شوهرت رفیق باش
گیر الکی ممنوع غر زدن ممنوع ب یجهت پیچوندن ممنوع
رفیق باش
اولا دلیلی نداره هی راجع به ادمهای دیگه صحبت کنی اما اگر حرف افتاد صادق باش صادقانه بگو
من حرف اتفاده حتی به شوشو گفتم خواهرت خیلی زیباست خدا کنه قدر خوشگلیش رو بدونه و یه ادم خوب گیرش بیاد اونم می گه ؟ راست می گی ؟؟ من دقت نکردم به نظرم تو خیلی خوشگلتری
ههههههههههههه حالا فکر کن من انگشت کوچیکه تیپ و قیافه اونم نیستم پ
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
متاسفانه این دیدگاه نامناسبی هست که بین بعضی از زنهای جامعه ی ما جا افتاده
و بقیه ی زنها رو به چشم رقیب می بین

نیروانا جون این تقصیر ما زناست یا بعضی از مردای هیز که به خودشون این حق رو میدند که چون مردند میتونند به همه نظر داشته باشند
این دیگه چه کاریه که میکنی.چهره یک زن ضعیف و حسود و بسیار کوتاه نظر از خودت برای همسرت ترسیم کردی این جوری.ببخشید ولی منم فکر میکنم مشکل اصلی به اعتماد به نفس خودت برمیگرده کمبود عزت نفس باعث این کار میشه.وگرنه چه دلیلی داره انقدر احساس خطر کنی از جانب زنان و دخترانی که هیچ ارتباط خاص یا معنا داری با شوهر شما ندارن؟
دارای یک همسر تمام عیار :))))
من وارد زیادی رو هم دیدم که خانومه با اعتماد به نفس خیلی بالا با شوهرش برخورد کرده و ادعاشون میشده که باهم خیلی راحتن ولی متاسفانه مرده رفته خیانت کرده و آخرشم زنه رو طلاق داده.هر چیزی حدی داره .بعضیا زیاده روی میکنن میگن ما اعتماد تام به همسرمون داریم ولی آخرش طرف تو زرد از آب در میاد.واسه همین فکراس که به تناقض رسیدم و نمیدونم چه کار کنم؟
ساحل جون مردا کلا زیاد از ادم تعریف نمی کنن وقتی به خودت میرسی یا خونه رو تمیز میکنی خودت به شوخی بگو دستم

درد نکنه یا مثلا جلوی روش به خودت بگو چه خوشگل شدی ساحل جون اینجوری اونم یاد میگیره ازت تعریف کنه.

در ضمن شده تا حالا شما از خودش یا کاری که انجام داده تعریف کنی ؟

سعی به شوهرت بگی مثلا همسایه هامون میگن شوهرتون خیلی چشم پاک هست این جوری اگه بخواد مثلا به همسایتون

نگاه کنه یاد این حرفا می افته و هرگز بهش نگاه نمیکنه.
شیطون مامان یه پسمل خوشگل

خدایا شکرت.
ساحل جون بزار فکر کنه قبل اینکه همسرشی دوستشی - مردا دوست دارن با زنشون رفیق باشن ! کلن از زنی که باهاشون رفیقه خوششون میاد. تو هم همینکارو بکن - اولین قدم دوستی صداقته
جسیکا کارت خیلی خطرناکه ها!
دوست من همین کار رو میکرد یعنی با یکی از دوستان مجردش رفت و آمد صمیمانه ای داشت و مرتب طرف میومد خونه شون یا این میرفت اونجا. تا اینکه .... بخاطر اون از هم جدا شدن و شوهرش با همون دوسته ازدواج کرد. تازه مطلقه هم نبود و مجرد بود. حواست رو خیلی جمع کن. نه به دوستت صد در صد اعتماد کن نه به شوهرت
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
ساحل جان اگر میخوای شوهرت ازت تعریف کنه اول از همه خودت باید عزت نفس داشته باشی.همین که فقط خونه رو تمیز کنی یا به خودت برسی باعث نمیشه یک مرد جذب بشه.یک زنی که غیبت میکنه یا ببخشید حرفهای خاله زنکی میزنه کاملا مردها رو دفع میکنه.مردها خیلی از این کار بدشون میاد.خودت وقتی به خودت باور نداری خوب همسرت هم بهت باور پیدا نمیکنه
دارای یک همسر تمام عیار :))))
2706