2733
2739
عنوان

دکلره

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترين كار اينه اگه تهران هستي يه ويتامينه رو موهات انجام بدي هم يكم رنگ موهات رو باز ميكنه همه خيلي موهات سرحال و صاف ميشه

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!
2728

بقيه كارها واس اين فرصت كه داري بيهوده كاري هستش 

در أصل ماهي يبار بري سالن موهات رو ويتامينه كني تازه لذت داشتن يه موي فوق العاده رو حس ميكني

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!
2740
یادمون میدی چطور تو خونه خودمون دکلره کنیم  خدا خیرت بده. دقیقا چونماد با کیفیت پایین استفاده ...

مواد دكلره گياهي بخر با اكسيدان ١٢ درصد گياهي مخلوط كن موهاتو تقسيم كن بده همسرت يا كسي از پشت سر بذاره خودت هم جلوي سر رو بذار بعد كه كارش تموم شد حسابي ماساژ بده ده دقيقه يبار موهاتو چك كن كه كش نياد لابه لاي موهاتم نگاه كن اكر جاييش دو رنگ مونده بود بازم مواد استفاده كن براي اون قسمت

بعد ٤٥ دقيقه بشور اكر بازم خواستي به پايه ي بالاتر برسه دوباره بعد يك ساعت مواد دكلره درست كن بذار 

من هميشه خودم استفاده ميكنم حتي براي عروسيمم خودم با خالم دكلره كردم الانم دوساله ازدواج كردم هميشه موهام دكلره و رنگ داره هيچوقت ريشه هامو نزاشتم دربياد فقط هم با كمك شوهرم انجام ميدم

2706