2733
2734
عنوان

دکلره

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 48 پست
مواد دكلره گياهي بخر با اكسيدان ١٢ درصد گياهي مخلوط كن موهاتو تقسيم كن بده همسرت يا كسي از پشت سر بذ ...

رنگ سازشو چطور در میاری دستور اونم بهم میگی

مواد دكلره گياهي بخر با اكسيدان ١٢ درصد گياهي م

مارک اینائی که گفتی بهم میگی

مواد دكلره گياهي بخر با اكسيدان ١٢ درصد گياهي مخلوط كن موهاتو تقسيم كن بده همسرت يا كسي از پشت سر بذ ...

چه مارکی خوبه، مقدار دقیق اندازه مواد را هم بهم میگی من 10 سال پیش یه بار خودم انجام دادم الان یادم اومد بد نشده بود 

به نظرم بهتره خودم دکلره کنم تا بدم  دست ارایشگرای عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رنگ سازشو چطور در میاری دستور اونم بهم میگی مواد دكلره گياهي بخر با اكسيدان ١٢ درصد گياهي م مارک ا ...

ببين بستگي به رنگي كه ميخواي رنكساژ درست ميكني مثلا من الان بژ گذاشتم با نسكافه اي ١٠ و وارياسيون نقره اي قاطي كردم بلوند خيلي نازي شده

دو هفته پيش بله برون بودم دودي ٦ با وارياسيون سبز يكمم كاپوچينو  ٧ريختم  اونم خيلي شيك شد

چه مارکی خوبه، مقدار دقیق اندازه مواد را هم بهم میگی من 10 سال پیش یه بار خودم انجام دادم الان یادم ...

براي رنگساژ هم اكسيدان ٩ درصد باشه

مقدار مواد هم بستگي به موهات داره فقط نبابد خيلي شل باشه مثله ماست بشه تقريبا سفت

2728