2737
2734
عنوان

هر کی اقدامیه و نزدیکه پری هست بیاید از علایممون بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 93 پست

من هفته دیگه باید پریود شم.الان سه چهار روزه کمر وپهلوم درد میکنن و گاهی وقتام مث زمان پریودی زیردلم دردمیگیره . ی ذره تلخی تو دهنم احساس میکنم و سینه هامم یه ذره درد داره ولی نمیدونم این عوارض قبل پریم هست یا باردارم...ماه اول اقدامم البته با متفورمین وکلومیفن

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.منم بیست سالمه.خیلی بچه دوس داریم.ولی دودلیم.میگیم زوده.جلوگیری نمیکنم ولی اقدام جدی نکردیم.هرماه هم توهم بارداری میزنم.این ماه چن روزترشحات آبکی وبی رنگ شدیدداشتم.سیکلامم اصلا منظم نیست.دیگه زیاد اهمیت نمیدم.هرچی خدابخاد.

2728
بچه ها لطفا اینجارو گم نکنید بیایید خبر بدید کی باردار بوده و کی نبوده

سر دو روز همه میرن 😞

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من
بچه ها لطفا اینجارو گم نکنید بیایید خبر بدید کی باردار بوده و کی نبوده

من اینقد کلافم.

چون تقریبا به کسی نگفتم که تو اقدامم کسی ام ندارم که باهاش درد و دل کنم😭😭😭😭😭

نمیدونم اگه به همسرم این رازو بگم ناراحت میشه یا خوشحال؟! ولی تازه وقتی عاشقش شدم که فهمیدم پدر بچم شده،الهی فدای جفتتون بشم فرشته های بی بال من
2740

سلام. علائم هر کسی فرق داره. من ماه های قبل لگن درد داشتم. سینه هامم همیشه درد میکرد حالت تهوع هم داشتم اما پری میشدم. اما این ماه فقط همه جای بدنم میخارید و دور نافم سوزش داشتم. 

عشق مامان بی صبرانه منتظرم بیای و ارام جانم بشی نفس مامان.برای پسرم و خودم دعا کنید.
من اینقد کلافم. چون تقریبا به کسی نگفتم که تو اقدامم کسی ام ندارم که باهاش درد و دل کنم😭😭😭😭😭

عزیزم منم به همه گفته بودم بعد عید میخوام 😐ولی به خاطر تخمدان پلی کیستیک دارم ترسیدم بیشتر صبر کنم

سلام خانوما من ۲سال و ۳ماه تو اقدامم الان روز ۲۷سیکلم هستم  از ددیروز غروبه ترشح دارم  دیشب ی بی بی زدم ۵دقیقا ای ی خط واضح کمرنگ انداخت امروز صبحم زدم خطش کمرنگ بود .نمیدونم چیکار کنم سابقه هم چین چیزی که ۵روز زودتر بشمو نداشتم موعدم ۱۱هستش

بگو او پروردگار من است جز او خدایی نیست و من براو توکل کرده ام و روی امید همه به سوی است (سوره رعد/ایه ۳۱)
سلام خانوما من ۲سال و ۳ماه تو اقدامم الان روز ۲۷سیکلم هستم  از ددیروز غروبه ترشح دارم  دیش ...

ان شاالله ک بارداری عزیزم . اگه بی بی درست باشه آز خونم پس جواب میده برو تا مطمئن شی

سلام خانوما من ۲سال و ۳ماه تو اقدامم الان روز ۲۷سیکلم هستم  از ددیروز غروبه ترشح دارم  دیش ...

به نظر من ی بی بی چک با مارک دیگه بگیر فردا هم امتحانی بکن

ان شاالله ک بارداری عزیزم . اگه بی بی درست باشه آز خونم پس جواب میده برو تا مطمئن شی

اخه هنوز موعدم نرسیده میترسم برم از منفی باشه بازم بخوره تو‌برجکم .برام دعا کنید دیگه فقط امیدم ب خداست

بگو او پروردگار من است جز او خدایی نیست و من براو توکل کرده ام و روی امید همه به سوی است (سوره رعد/ایه ۳۱)
عزیزم منم به همه گفته بودم بعد عید میخوام 😐ولی به خاطر تخمدان پلی کیستیک دارم ترسیدم بیشتر صبر کنم

الان بذار بشه دیگه چرا بعد عید