2737
2734

ماشین لباسشویی بوش خودکار 9 کیلویی بوش مدل WAW2876XIR دستگاهی بسیار کاربردی با رده انرژی +++A می باشد که سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. موتور لباسشویی بوش از نوع BLDC و با قابلیت 1400 دور در دقیقه بوده که موجب شستشو عالی البسه می شود. این دستگاه مجهز به سیستم Vario Perfect بوده که موجب بهينه كردن و تعديل زمان و انرژي مصرفي به همراه نتيجه شستشوي عالي می شود. یکی دیگر از ویژگی های این لباسشویی، سنسور تشخیص وزن آن است که متناسب با وزن البسه ، آب برای شستشو مصرف می کند. ماشین لباسشویی WAW2876XIR بوش دارای چندین برنامه برای شستشوی البسه می باشد که این برنامه ها شامل بلوز، ورزشی، شستشوی سریع 15 دقیقه ای، شستشوی مختلط، مخصوص افراد حساس و آلرژی های پوستی ، کودک، پشمی، شستشوی دیگ، شستشوی شبانه ، آبکشی، البسه تیره ، الیاف نخی و شستشو دیگ است که از طریق ولوم چرخشی روی پنل می توان برنامه شستشو را برحسب نیاز تعیین نمود. همچنین از طریق کلیدهای لمسی پنل تنظیمات می توانید دمای آب ، دور خشک کن ، شروع با تاخیر از 1 تا 24 ساعت دستگاه را تنظیم نمایید. لباسشویی خودکار بوش مجهز به برنامه شستشو مخصوص افراد حساس و آلرژی های پوستی است. سنسور گردش آب طراحی شده در دیگ، موجب صرفه جویی و استفاده بهینه در مصرف آب می شود. سنسور نشتی آب نیز در صورت بروز نشتی به شما اطلاع می دهد. لباس هایی را که میزان کثیفی آن ها کم بوده را با استفاده از شستشوی سریع 15 دقیقه ای می توان شستشو داد. از دیگر ویژگی های WAW2876XIR تشخیص میزان کف روی لباس بوده که در صورت بروز این حالت مجددا به آبکشی لباس ها می پردازد.
آنتیک کالا

بوش اصل فقط ۸ کیلویی داره 

بقیه اصل نیستند

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خانوما حواستون باشه بوش اصل فقط ۸کیلویی داره 

بیشتر از اون اصل نیست 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
مال منم ۸ کیلوییه

اصلش فقط ۸ کیلویی 

ولی فرعاش بیشتر هم دارن

اصل داره فقط چند مدل هست ساخت کشور هاش فرق میکنه

همسر خودمم لوازم خانگی داره . برادرش هم تو بانه و پیرانشهر مغازه داره هم تهران و هم اونجا همه میدونن که بوش اصل فقط ۸ کیلویی داره 

2706