2737
2739
عنوان

ممکنه باردار باشم؟

202 بازدید | 18 پست

الان دوروزه عقب انداختم همش لک دارم و درد پریودی..ممکنه باردار باشم ؟الان بی بی چک نشون میده یا باید تست بدم؟دعا کنید نباشم ...  

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بی بی بزار 

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2731
بی بی بزار 

الان بی بی چک نشون میده ؟چون لک دارم به خاطر اون میگم ممکنه منفی نشون بده یا نه؟

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔
2738
زنها همش ترس دارن که حامله باشن یا اینکه حامله نباشن 

با این اوضاع اقتصادی و اجتماعی جامعه والا باید هم ترس داشته باشم ....

احتمالا لک داری مال پریود شدنه.منم17روزه عقب انداختم بیبی هم منفی نمیدونم چرا نمیشم

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
احتمالا لک داری مال پریود شدنه.منم17روزه عقب انداختم بیبی هم منفی نمیدونم چرا نمیشم

شاید کیست داری ؟

شاید کیست داری ؟

قبلا نداشتم نمیدونم.البته دوسه روزه خیلی ترشح ابکی دارم.

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
قبلا نداشتم نمیدونم.البته دوسه روزه خیلی ترشح ابکی دارم.

ان شا الله که نداری ....

ان شا الله که نداری ....

ممنون.به نظرتون چیکار کنم وایسم شاید شدم یا از بارداری بدن یا سونو یا چی؟

البته سابقه عقب انداختن دارم همیشه اما ایتبار زیاد شده.ماه قبل وسط دوره چند روز لکه بینی داشتم

2706