2737
2734
عنوان

بی بی چک

378 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها من یک هفته دیگه موعدمه صبح بی بی چک زدم درجا دو تا خط واضح افتاد بعد که رفتم دیدم کمرنگ شده خط دومش به نظرتون مثبته؟چرا کمرنگ شد 

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عکسشو بزار.ددستمون درست میگه بی بی چک چرته

اخه من همه علاعمو دارم هیچوقت اینطوری نبود درجا خط بندازه 

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
2738
آره عزیزم مثبته. مبارک باشه. باهمیم.منم الان بیبیم ممثبت شد. هاله افتاد. اینم بگم دیروز صبح منفی شد, ...

واقعا ؟؟مبارکه عزیزم😍😍

ازمایش دادی ؟

من 3ماه پیش بی بی چک زدم بعد از چند دقیقه مثبت شد ولی این همون لحظه شد و پرنگ بود قرمز ولی کمرنگ شد بعدش شاید چون زود زدم اینطور شده یک هفنه تا موعدم مونده

انشالله خدا سلامتی به خودت و نی نی بده😘😘😘

خداکنه باشم دوستم میترسم کاذب باشه😕😕😘😘

واقعا ؟؟مبارکه عزیزم😍😍 ازمایش دادی ؟ من 3ماه پیش بی بی چک زدم بعد از چند دقیقه مثبت شد ولی این ه ...

احتمالش هست به دلت بد راه نده تا یه هفته دیگه نزن که استرس بگیری

از خواب برگشتم به تنهایی. پل می زنم از تو به زیبایی
2706