2737
2734
عنوان

دکتر پوست خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 252449 بازدید | 174 پست

سلام خانمای عزیز من خودم تو انتخاب دکتر خیلی وسواس دارم با کلی تحقیق اینا کلینیک موگه رو پیدا کردن خدارو شکر مشکل پوستم و جای جوشم برطرف شد

دکتر کلینیکش همون دکتر خاک سفیدیه که تو تلویزیونم میاد همیشه 

دکتر پوست خوب تو تهران اگه میخوای فقط دکتر طناز فخیم. یعنی عاااالین هم از نظر اخلاقی هم از نظر تخصص و حرفه. نمونه کاراشون هم تو سایت هم تو پیج اینستاشون هست عزیزم. میتونی ببینی خودت متوجه حرفم میشی

http://drfakhim.com/

https://www.instagram.com/drtannazfakhim/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من برا پوستم که خیلی جوش زده بود و هر روز بیش ترم میشد، رفتم پیش دکتر صدیقه نائیجی، خیلی خوش برخورد بودن و در کارشون حرفه ای.
الان من تقریبا دیگه جوش نمیزنم و جوشامم خیلیاشون از بین رفته.
تو سایتشون شماره تماس و آدرسشون هست.

ببین منم هفته پیش همین طوری دنبال دکتر پوست بودم چون این کلینیک ها که اسم و آوازه دارن معمولا دکتر عمومیه کلینیک پوست زده اصلا نمیشه اعتماد کرد دیگه دختر خاله م شماره مطب دکتر امیر سلیمانی رو داد  وقت گرفتم برم متخصص پوست، مو و زیبایی ام هست

2738

سلام دوستان وقت همگی بخیر 

من نماینده رسمی محصولات تخصصی پوست و مو از برند لدورا و الیکس هستم این برند کلی محصول عالی داره و امروزه دیگه تو جامعه خیلی معروف شده و نیاز به توضیح ندارد 

این برند فقط از طریق نماینده های انحصاری به دست مشتری میرسه پس بیرون در لوازم آرایشی ها و داروخانه ها نیست. 

اگر دوست دارید در مورد محصولات لدورا بیشتر کسب اطلاعات کنید و محصول سفارش بدین با شماره زیر تماس بگیرید 

۰۹۱۱۲۳۱۲۵۳۴ 

گاهی اوقات محصولات تخفیف میخوره اگر دوست دارید از این تخفیفات استفاده کنید با شماره بالا تماس بگیرید. 

زیبایی#  

پوست#  

لدورا#  

لیفتینگ#  

mariyabeauty_rasht#  

دوستان آدرس بالا آدرس پیج منه

من نماینده رسمی محصولات تخصصی پوست و مو از برند لدورا و الیکس هستم 

اگر تا الان از این محصولات استفاده نکردین پیشنهاد میکنم حتما تجربه کنید. 

اگر مشاوره و محصول میخواید با شماره ۰۹۱۱۲۳۱۲۵۳۴ تماس بگیرید. 

ما فقط محصول به شما نمیدیم بلکه با مشاوره و اطلاعات درست کمک میکنیم تا بهترین نتیجه را از محصولات لدورا بگیرید. 

برای بیماری های پوستی دکتر امیر سلیمانی خیلی کارش خوبه ، بیماری پوستی رو باید خوب تشخیص داد این دکتر ...

يعني تابلو هست كه داري براش تبليغ ميكني  . من پيش دكتر اميرسليماني رفتم ولي اصلا راضي نبودم . به خودش زحمت نداد بياد از نزديك پوست منو ببينه . از فاصله دور چراغ قوه انداخت رو پوستم و يه تشخيص الكي داد .واقعا متاسفم براي افرادي كه با تبليغ براي اين دكتر با سلامتي مريضها بازي ميكنن 

2706