2737
2734
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 80311 بازدید | 477 پست
😔متاسفانه جالب نیستن سرخوش و کولی بازی دربیارن 

اره ماهم رفتیم تحقیق همینو گفتن که کولی هستن هیشکی یه حرف خوبم نزد هیشکی قبول نکرد بریم خاستگاری 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ممنونم ازهمتون من نتونستم نماز شب قبر بخونم ازاسترس پریود شدم کاش میتونستم میخوندم هرسه شب تاصبح بید ...

عزیزم واااااقعا متاسفم .خدا بهتون صبر بده .گلم اسم داداشتون و اسم پدرتون رو اگه صلاح میدونید بگید تو نماز شب اسمشون رو میارم به مامان و خواهرم هم سفارش میکنم تو نماز شبشون اسم داداشتون رو بیارن .خدا رحمتش کنه 😔

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
2738
عزیزم واااااقعا متاسفم .خدا بهتون صبر بده .گلم اسم داداشتون و اسم پدرتون رو اگه صلاح میدونید بگید تو ...

مرحوم صادق فرزند حمید ممنونم به خدا ثواب داره براش هرکی میتونه دورکعت نماز یا فاتحه بخونه

استاتر با اینکه ندیدم عکسه داداشتون رو ولی خیلی دلم براتون گرفت،ایشالله خدا بگذره ازسراتقصیراتش برا این میگم که بزرگترین گناهه خودکشی،تورو خدا براش خیرات زیاد کنیین ، براش فاتحه فرستادم،ایشالله خدابهتون صبربده

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

اصلا باورم نمیشه یکی چهارمین شب فوت داداشش باشه خونه پر از مهمون و رفت امد بعد بیاد اینجا داستان تعریف کنه . والا داداش من یه ماه بعد عمل قرنیه داره من از الان استرس همه وجودم رو گرفته چون باردارم نمیتونم باهاش برم تهران . دارم سکته میکنم . بعد شما داداشت جوون فوت شده اومدی اینجا تاپیک زدی ؟ عجب دل گنده ای شما هرکسی دیگه بود الان بیمارستان یا گوشه خونه زیر سرم بود 😐

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام

ازصمیم قلبم دعا میکنم برای همتون که هیج وقت عزیزتون ازدست ندیدن چون واقعا سخته خدا خانواده تون براتون نگه داره همیشه سایه پدرومادرتون بالای سرتون باشه ببخشیددوستان اگه ناراحتتون کردم حلال کنید توروخدا تنهاجایی بودکه تونستم بیام .

اصلا باورم نمیشه یکی چهارمین شب فوت داداشش باشه خونه پر از مهمون و رفت امد بعد بیاد اینجا داستان تعر ...

شاید نیاز داره بایکی درد دل کنه،چرا این حرفو میزنی

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2706