2733
2734
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 80311 بازدید | 477 پست
اگه امکانش هست تاچندماه توی اون خونه زندگی نکنه مادرت ، یا کلا بفروشن جابجا بشن

داداش بزرگم بالای خونه تازه خونه ساخته اتفاقا زن داداشم میگه نمیتونم اصلا بمونم نمیدونم تصمیمشون چیه 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش میرفتید خواستگاری.میدید نمیشه یا تهش جدایی بود..بهتر ازین بود که از فشار عصبی خودشو آتیش زده...وای خدا طفلی ببین چقدر تو فشار بوده ...خدا رحمتش کنه😢😭😭😭😭😭😭😭😭

تویی ک این نوشته رو میخونی یه صلوات بفرس😊
2728
قدبلند هیکلی خوشتیپ دلم براش تنگ شده جای خالیش احساس میشه  

خاک سرد میکنه اولشه عادت می کنی 

فقط مادره که تا اخر عمر داغش رو جیگرشه😢

چقدر زندگی ها الکی شده 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738
کاش میرفتید خواستگاری.میدید نمیشه یا تهش جدایی بود..بهتر ازین بود که از فشار عصبی خودشو آتیش زده...و ...

به خداداداشم یه ریال نداشت الان همه خرج ودفنش داداشم داره میده رفتیم دیدیم بدهکارم هست خدمت نرفته بود شرایط خودش جور نبود کل فامیل خبر داشتن دوستان این دختره دوست عموم بوده عموم متاهل بوده نمیخواسته زنش بفهمه چون دختره ازاون سمج ها بوده قشنگ تیغ میزده میاد شمارش بع داداشم میاد میگه چندروز حالش ببر ولش کن که دست ازسرمن برداره داداشم ساده خام بوده گول حرفهاش میخورده عاشقش میشه شمت بودین قبول میکردین

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
به خداداداشم یه ریال نداشت الان همه خرج ودفنش داداشم داره میده رفتیم دیدیم بدهکارم هست خدمت نرفته بو ...

خودت و با این حرفا اذیت نکن 

همه تو عشق شکست می خورن 

داداشت جوونی کرد

خدابیامرزدش

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

وای عزیزم تسلیت میگم 

خدا بیامرزه 

متاسفانه در همسایگی ماهم تقریبا همچین اتفاقی افتاد من هنوزم یادم میوفته اشکام میریزه 

دستم ب آسمانت نمیرسد.. اما یقین دارم رحمت تو ب تمام زمین میرسد.... 
2706