2733
2734

سلام خانوما 

شب بخیر

دم عیده و بحث برنامه ریزی واسه مسافرت 

البته خیلی هم میلی نداریم به مسافرت مونده به شرایط 

من یه هفته پیش شوهرمو شیرفهم کردم که من با بچه کوچیک شمال نمیتونم بیام سرد میه و اینکه ماشینمون به جز ما فقط واسه یه نفر جا داره که قدمش سر چشم .

شوهرم انگار اصلا اینا رو گوش نکرده بود

امروز بحث مسافرت خونه پدرش باز شد گفت اره حالا که مادرمون میخواد بریم شمال اومدیم خونه بهش گفتم من اونهمه صحبت کردم باد هوا بود؟

من فقط سمت جنوب میتونم بیام 

شوهرم گفت باشه تو بمون خونه پدرت اینا من با پدر مادرم برم مسافرت 

من با بقیه حرفاش کاری ندارم ولی خیلی تعجب کردم ازین حرفش کاملا هم جدی و از بی غرضی گفت یعنی این حرف دلش بود و منطقش اینجوریه که میشه زن و بچه رو گذاشت و رفت مسافرت 

البته تقصیر منم هست اخه وقتی کسی پایه نیست واسه مسارفت من چرا هی هر روز بحثشو میارم وسط 

نمیدونم با این طرز فکر شوهرم چیکار کنم 

من اصلا هیچ جای دنیا ندیدم کسی زن بچه شو بزاره با پدر مادر خودش بره مسافرت

موندم اگه نظرش برا شمال قطعی شد چه برخوردی کنم باهاش

نه باباااا😑😑😑😑

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد اين مردا خودسرن واقعا؟؟؟

خب بياين جنوب واقعا عاليه هواش 

خدايي نكرده بچتم سرما نميخوره

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2740

بگو سختمه با بچه ها چند روز خونه بابام ..‌ بعدش عید مهمونمیاد و میره اونجاراحت نیستم . همینجاتنها میمونم ...‌

چطور پدری هستی ک تعهدی نسبت ب نگهداری از بچه اش نداره. 

وای از حرف شوهرت خیلی عصبانی شدم😠

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

قبول نکنی با اونا تنها بره ها...حتی اگر بدون شما بهش خوش نگذره اما بازم واسش عادت میشه...به خودش میقبولونه که بدون زنش میتونه بره مسافرت

خانما لطفا واسم دعا کنین زود نی نی دار بشم

بزار بره ببینم چطور میره این پدر و مادرش نمیگن زنت کو بچت کو نمیگن تو چرا نمیای اصلا بحث رفتنشو پیش نکش بگو باشه برین اماااااا اصلاااااا نگو من نمیرم توهم نرو باید خودس ب این برسه ک اجباری نیست خواستنش

خدایا حواسم بهت هست حواست بهم باشه🙂
2706