2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818284 بازدید | 669073 پست
کلا خیلی با حالن اینا😂😂😂سونو قلب آره واژینال هست، نگرانش نباش ولی شما هر وقت حس کردی اورژانسی نی ...

آره حواسم هست   خودشونم گفتن اگه هر چیزی به نظرت عجیب اومد، به ما بگو.

سونو قلبو شما کی رفتین؟

بتاتون چند بود؟ جنینتون ۳ روزه بود یا ۵ روزه؟

سلام دوستان 

یه سوال داشتم من الان دندونم ک قبلا پر کرده بودم فکر کنم عصب کشی هم شده شکست قسمت پر کردگیش نشکسته بقل دندونم شکسته نمی دونم دندون پزشکی مجاز پر کنه دندونمو اگر عصب کشی بخواد کنه چی؟یا بخواد پر کنه درد بگیره چی موندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمهایی که همسرشون بیوپسی کرده یا اطلاعی دارن،میشه دراین خصوص راهنمایی کنن؟شما ها همسرتون آزواسپرمی بوده یا اینکه تعدادش کم بوده و دیگه اینکه روی مورفولوژی تاثیر داشته یا نه؟درکل بیوپسی باعث میشه اسپرمهای باکیفیتی به دست بیاد یا تاثیری نداره ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2728
شما بعداز انتقال دسشویی رفتین ؟ چقدر استراحت کردین برلیه دفعه بعد میخام اگه قسمت شد وانجام دادم

من بعدِ انتقال پاشدم رفتم یه ربع رو صندلی نشستم، بعدش رفتم دستشویی، لباسمو عوض کردمو، مستقیم اومدم خونمون که ۳ ساعت تو راه بودیم.

انشاالله خودت طبیعی باردار بشی زود.

سلام دوستان  یه سوال داشتم من الان دندونم ک قبلا پر کرده بودم فکر کنم عصب کشی هم شده شکست قسمت ...

دندون پزشکی به تنهایی مشکلی نداره عکس گرفتن مشکل داره اگه بتونه بدون عکس رفتن رو دندونت کار کنه مشکلی ایجاد نمیکنه

2738
نمیدونم حکمت خدا چیه  تو دور و بر که نگاه میکنم میبینم بعضیا به بچشون اهمیت نمیدن تو دلم میگم ...

دلمو خون کردی دختر با این نوشتت خدا دلتو زود زود شاد کنه.

خونه ما هم سوت و کوره شوهرمم کم حرفه

همش میگم خدایا از ما واجبتر واسه بچه دار شدن کیه؟ فرصتی هم نداریم اگه این یکی دو سال نشه دیگه باید پروندشو کلا ببندیم

طفلک شوهرم چقدر خوشحال بود که باردار شدم 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
چندتا برات انتقال دادن؟پس اینبار حتما مامانی عزیزم 😍

دوتا انتقال دادن گفتن با کیفیت ترین برات گذاشتیم 

زی زی جون پروژسترون شیاف داری یا آمپول و ساعت استفاده چجوریه؟

شادی جون  به شما استرادزول و پروژسترون دادن ؟

به من اِندومِترین(شیاف پروژسترون) داده بودن، روزی ۳ تا. که من شبا نمیتونستم ۸ ساعتو رعایت کنم  مثلا ۱۲ شب میذاشتم، صبح ۹اینا میذاشتم،که گفتن اشکال نداره، خوابیدی دیگه،...

عزیزم واقعا خدا قوت، منم با این که زیاد آمپول نزدم فقط 20 شب شد ولی 4 روز راست میزدم 4 روز چپ، هر با ...

تا بیست روز یعنی تقریبا تا دور و بر مثبت شدن  آزمایشتون؟ 

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706