2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818488 بازدید | 669080 پست
عزیزم ان شاالله بهترین ها براتون پیش بیاد، اورولوژیست همسرتون کی بود تو رویان؟  و یه نکته دیگه ...

دکتر خوب نعمته.... 

من برا دخترم دکتری که میرفتیم کلا ویزیت رو اختیاری کرده بود و هر کس هر چقدر دوست داشت ویزیت میداد حتی میتونست نده.... 

من برا اولین بار بود همچین چیزی میدیدم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
این روزا سعیم اینه کمتر به سایت و برنامه هایی که در رابطه با بارداریه سر بزنم.هر وقت میام دلم میگیره ...

عزیزم اون روزم میاد شک نکن..... 

انشالله انقدر درگیر شیطنت وروجکات باشی اصلا این روزا یادت نیان..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله سخته واقعا سخته خصوصا امروز خونه مادرم کلی مهمون داشتن همه دورم کرده بودن یکی میگفت برو امام رضا ...

عزیزم دلم خون شد..... 

خدایا خودت یه کاری کن دیگه این روزا و لحظات تلخ و پر از درد یاد دوستمون نیاد و لحظاتش پر از شادی خنده های شیرین وروجکاش باشه.... 

2728
وای خوب شد گفتی زینب جون.فکر می کردم شیاف جایگزین امپول میشه از همون اول. فکر کنم منظور دوستمون سمان ...

آره عزيزم منظور من هم همين بود حواست جمع باشه. تماس بگير بپرس خيالت راحت ميشه. چند هفته اي الان؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

چه جالب!

سلام ماماناى حال و اينده

الان ديدم من اين تاپيكو لايك و ذخيره كردم

تا روزى كه كارم به اينجا كشيد بيام كمك بگيرم 

ولى تو دوره استراحت بدنيم كه بعدش ivf مى خواستم بكنم طبيعى و بطور باور نكردنى باردار شدم انشالله قسمت همه ى كسايي مثل من كه نااميد هستن ❤️

چه جالب! سلام ماماناى حال و اينده الان ديدم من اين تاپيكو لايك و ذخيره كردم تا روزى كه كارم به ا ...

عزیزم گوارای وجودت.... 

ریلکس بودن خیلی مهمه.... 

معجزه خدا مبارکت باشه و به سلامتی و به لطف خدا صحیح و سالم بغلش کنی..... 

عزیزم گوارای وجودت....  ریلکس بودن خیلی مهمه....  معجزه خدا مبارکت باشه و به سلامتی و به ...

ممنونم دوست عزيز🌷

اميدوارم همه خانماى منتظر معجزه خدا رو خيلى زود  ببينن

الهى امين❤️

2738
کدوم مرکز انجام دادین؟ دکترتون کیه؟ فکر کنم ۱۵۰ واحد پیورگان خیلی کمه

جهاد دانشگاهی انجام دادم با دکتر دانایی تو تبریز اخه اگه کم بود پس چرا این همه تخمک تولید شده بود؟ به خدا گیج شدم دیگه 😢😢

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
گلم پیورگان که جزء بهترین هاست، گونال هم پس واسه این که سری قبل این جور شدی نداده عزیزم اولا ان شاء ...

دکتر ازمایش ذخیره ننوشت برام دقیق نمیدونم اما چون پلی کیست هستم گفت ذخیره ت بالا هس نگران نباش نه کیست آندو ندارم تنها مشکلم تنبلی تخمدان هس کلی از طریق طب سنتی پیگیر شدم اونم چندین ماه سفت سخت اما دست خالی موندم به نظرم شاید برا این هس که پلی کیست بودنم ارثی هس چون مامانم هم داره 😞😞

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
شما که اطلاعاتتون کامله اینو میدونید من که یه لوله دارم شانس بارداریم البته به شرط سلامت کامل شوهر و ...

زهرا جان دوست من یه لولش کاملا بسته بود یه لوله دیگش نیمه بسته میکر و کرد جواب نگرفت 8 ماه بعدش خودش باردار شد الان دوتا بچه دسته گل داره 

جهاد دانشگاهی انجام دادم با دکتر دانایی تو تبریز اخه اگه کم بود پس چرا این همه تخمک تولید شده بود؟ ب ...

عزيزم تعداد كه بره بالا طبيعيه كه كيفيت مياد پايين پزشك بايد بتونه با تعيين درست دوز دارو بين تعداد و كيفيت اپتيمم كنه 

پيورگان رو معمولا براي ذخيره هاي كم و يا سنهاي بالا ميدند البته با دوز بالاتر اقلا 225

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
عزیزم دلم خون شد.....  خدایا خودت یه کاری کن دیگه این روزا و لحظات تلخ و پر از درد یاد دوستمون ...

عزیززززززم مرسی آنای مهربون ، خواهر مهربون بزرگتر همه ما 💖💖💖💖

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
سلام عزیزم من امروز جواب غربالمو بردم پیش دکتر برای طول سرویکسم گفت دوهفته دیگه برم سونو فکر کنم وا ...

من تا ماه ۴ جفتم سرراهی بود، تو سونو آنومالی شد مارژینال، هفته ۲۰ شد لولایینگ، هفته ۲۸ زده بود not low  و هفته ۳۲ و ۳۶ هم high بود.

طبق توصیه دکترم فقط نزدیکی ممنوع بود و احتیاط موقع بالا و پایین رفتن از پله ها.

طول سرویکسم هم غربالگری اول ۳۳ و غربال دوم ۳۰ بود که گفتن لازم نیست کار خاصی براش انجام بدم

ماشاءالله لا حول و لا قوه الا بالله
2706