2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821089 بازدید | 669197 پست
بچه ها کسی برای تهوع بارداری سیرابی خورده؟دیگه تهوع امونمو بریده دمیترون و ب۶ هم میخورم ولی انگار نه ...

ازی جون من شنیدم خیلی خوبه برای تهوع. همون اول هم مادر شوهرم گفت برای اینکه تهوع نگیری سیرابی بخور. برای خودش که خیلی خوب جواب داده بوده انگار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون روز مثبت بای بری دکتر که داروهای جدیدو بنویسه برات ببینه مثبت شدی و سونو اینا بنویسه ولی ایکاش ...

واقعاا..من نمیدونستم اخه.....شما بعد مثبت شدن با همون دکتر ادامه دادید؟؟یا باید ی دکتر دیگه رفت

2728
ازی جون من شنیدم خیلی خوبه برای تهوع. همون اول هم مادر شوهرم گفت برای اینکه تهوع نگیری سیرابی بخور. ...

این دیگه تنها چیزیه که امتحان نکردم میخوام امشب بگیرم از فردا امتحان کنم خداکنه برای منم جواب بده

عزیزم شوهر من که ازمایش نداده بگم دی اف ای بده نمیشه که برای همه یه نسخه رو پیچید

ممنون ار دلگرمیت ولی الان سرچ کردم ارتباط خیلی زیادی بین واریکوسل و شکست دی ان ا وجود داره.البته همسرم واریکوسل ش را عمل کردن ولی نمیدونم تا چه حد در بهتر شدن اوضاع نتیجه بخشه.شما نمیدونید این یخ که میگن شبی نیم ساعت بگذارن روی بیضه تا چه حد مفیده؟

2738
ممنون ار دلگرمیت ولی الان سرچ کردم ارتباط خیلی زیادی بین واریکوسل و شکست دی ان ا وجود داره.البته همس ...

اکثر ذوستانی که مرتب گذاشتن خیلی اومده بود پایین شما تو چه مرحله ای هستین اگه میتونین برین ازمایش بدین

سلام به همه بچه ها من اندومتریوز دارم و باید لاپرا بشم تو قسمت رحم و تخمدان و لگن حالا یه سوال دارم ممنون میشم اگه میدونین جواب بدید دکترم گفته به رحم نمیتونم دست بزنم چون تا حالا زایمان نداشتی ولی بقیشو تا جاییکه امکان داره برمیدارم حالا این دردای شدید من بع از عمل بهتر میشه یا نه اوناییکه تو رحمشون اندو داشتن چیکار کردن پیشاپیش ممنونم ازتون بچه ها

کنار تو درگیر ارامشم
بچه ها کسی برای تهوع بارداری سیرابی خورده؟دیگه تهوع امونمو بریده دمیترون و ب۶ هم میخورم ولی انگار نه ...

ازی جون من سیرابی هم خوردم هیچ.تاثیری نداشت بدترم شدم  ...واقعا درکت میکنم یادم ب روزای تهوع ک.میفته حالم بدمیشه😥

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم چسبندگی فقط چاره اش میکرو هست، وقتتو با اقدام طبیعی تلف نکن، منم همسرم نفهمیدیم چرا از اول agg ...

عزیزم میشه بگی چطوری یخ بگذارن روی محل.همسر من طبعشون گرم و خشکه تابستونا واقعا اذیت میشه واریکوسل گرید سه داشت عمل کرده تعداد قبل عمل صد هزار بوده یا کمتر و الان بعد دو سال شده دو ملیون البته عمل وازو وازستومی هم کردن نمیدونم زیاد شدن تعداد اثر کدوم عمل بوده.هنوزم تعداد خوب نیس ولی گفتن میکرو.تا حالا دی اف ای نداده.خوبه بگذارم هوا خنک تر بشه شروع کنم .الان که گرمه چطوری بی1ه را خنک کنیم چقدر اثر دارخ

بچه ها منفی شدم

عزیزم.ناراحت شدم برات..ولی امیدتو از دست نده..مطمین باش بزودی مامان میشی..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
اکثر ذوستانی که مرتب گذاشتن خیلی اومده بود پایین شما تو چه مرحله ای هستین اگه میتونین برین ازمایش بد ...

تو فکرش بودیم شروع کنیم ولی با این وضع باید بذاریم هوا خنک تر بشه چون همسرم طبعش گرمه

البته آز هم باید بده

2706