2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821138 بازدید | 669197 پست

الان من دو تا راه دارم یا شوهرم شروع کنه دوباره دارو بخوره و دی اف آی چک بشه دوباره پانکچر و ..... یا جنین اهدایی بگیرمو بیخیال شم،واقعا خسته شدم از انتقال منفی روحم داغون شد من اصلا زندگیم این شکلی نبود الان همش شده مطب دکترو انتظار و استرس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما خراش ندادی؟

نه خراش ندادم

من اندومترم و همه شرایطم خوب بود دکترم میگفت نیازی نیست حتی تزریقم نیاز نداشتم اندومترم یکی دو روز قبل انتقال ۱۰ بود

مشکل از اسپرم بود واسه همین من به dfi شک دارم

بچه ها من داروهامو میخوام قطع کنم،من خودم مشکوکم به دی اف آی اسپرم میگم دوباره شوهرم بره پیش جنتی؟به ...

من هنوز وارد سیکل نشدم ابتدای راه و اولین ازمایش اسپرم دی ال ای هم انجام دادن 

ولی نمی‌دونم تو چه رنجی باشه خوبه

2731
2738
ممنونم عزیزم  بعضیا میگن مدیکور کاذبه منم سه بار امتحان کردم هی پر رنگ تر شد

اتفاقا اصلم کاذب نیست واسه من لوم یه ذره بتارو با یه ساعت تاخیر نشون داد ولی چون با تاخیر بود هالش کمرنگ بود منم گفتم واقعی نیست وکلا منفیه

بچه ها ، من امروز پانکچر کردم خیلی زیر دلم درد دلره طبیعیه؟ انشالله ۳شنبه کاشت دارم بد نیست رحم دردن ...

به سلامتی عزیزم مبارکت باشه، آره گلم طبیعیه، اگر اذیتی شیاف دیکلوفناک بذار، تا اون موقع خوب میشه

یه بار عزیزم سه تا بلاست بود ولی بی پولی از اینجا تا تهران رفتنم هزینشو ندارم دیگه بقیه هزینه هاش که ...

بیمه تکمیلی نداری عزیزم؟ واقعا هزینه ها بالاست، من بیمه تکمیلی داشتم ولی اول باید پول میدادم بعد از دو ماه بیمه میداد

اما گلم شما قراره کلی هزینه کنی که جواب بگیری، وقتی چند بار انتقال دادی نشده یه جای کار میلنگه،گلم کاش یه شرح حال از مشکلتون و کارهایی که تا حالا انجام دادین بگی

بچه ها من هرروز بیشتر سوپرایز میشم ما 4 نفر بودیم باهم انتقال دادیم یه خانمه 22 ساله یکی 27 ساله من که 36 ویه خانم 46 ساله هممون بار چهار وپنجم بود انتقال میدادیم اربینمون فقط اون خانمه 46 ساله بارداریش قطعیه اون دوتا خانم کم سن هر دو منفی هردوتاشون شوهرشون سالم بود ماله منم معلوم نیست چون بتام خیلی پایینه دکتر گفت بتام رو تکرار کنم به این نتیجه رسیدم فقط خدا باید بخاد

2706