2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
اره از مطب دکترم شمارش گرفتم حضوریه یا باید وقت گرفت رفت؟چه ساعتی ساعت کاریشون

حضوري نيست تلفني هم وقت ميدن . پنج شنبه ها از صبح شاعت ٨ هستن بقيه روزها هم از ١٢ ظهر هستن. 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید منظورتون از نچرال اینه که جنین فریز نشه و همون موقع تشکیل شدن انتقال میدن؟

نه عزیزم یعنی موقع انتقال به مادر دارو نمیدن اجازه میدن تخمک به شکل طبیعی خودش رشد کنه و ازاد بشه و همزمان جنین های فریز رو انتقال میدن

2731
نه عزیزم یعنی موقع انتقال به مادر دارو نمیدن اجازه میدن تخمک به شکل طبیعی خودش رشد کنه و ازاد بشه و ...

یعنی از اول پریودی مثل همه که دارو میگیرن برای رشد تخمک ما نمیگیریم و فقط سونو میکنن هر موقع تخمک معمولی خودمون آزاد شد تخمک کشی میکنن و بعد اسپرم و تخک را لقاح داده و انتقال میدن درسته؟این کار رو برای میکرو هم میشه کرد؟یه سوال دیگه اینک بعدش هم دارو نمیدن منظورم بعد از انتقاله؟

نه عزیزم یعنی موقع انتقال به مادر دارو نمیدن اجازه میدن تخمک به شکل طبیعی خودش رشد کنه و ازاد بشه و ...

یه سوال دیگه اینکه چرا میگن اینایی که ذخیره تخمدانشون پایینه بهتره وارد سیکل نچرال بشن؟

یعنی از اول پریودی مثل همه که دارو میگیرن برای رشد تخمک ما نمیگیریم و فقط سونو میکنن هر موقع تخمک مع ...

نه عزیز دلم برای پانکچر اینکارو نمیکنن فقط موقع انتقال. یعنی وقتی میخوای جنین فریز رو انتقال بدی بدون دارو برات انتقال میدن

پریا جون نشاسته معمولی تو فروشگاهها هست بخریم یا نوع خاصیه؟

نه همین نشاسته تو سوپر مارکت،دو سه تا تیکشو تو آب سرد حل کنید بعد آب گرم بریزید نوش جان خودتونو نی نی ها🥰🥰

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
من شوهرم الیگو اسپرمی انسدادیه.خودم پریودم تا حالا مرتب بوده خدا روشکر پارسال هم که خارج رحم شدم دکت ...

شما که جراحی داشتی که حتما باید ازمایش بدی،شکمتو مگه خودت متوجه نشدی؟؟بخیه داری زیر شکمت یا نه،از واژن جراحی کرد؟

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
افشان جون شما چند تا تخمک داشتی؟؟چه کارایی کردی قبل از شروع داروهای سیکل میکرو؟؟؟بار اوله پانکچر کرد ...

عزیزم من سه تا تخمک داشتم٫ ذخیرمم پایین بود٫ بار اول بود پانکچر شدم و داروهامم قبل میکرو دها و یه سری تقویتی معمولی بود