2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841244 بازدید | 670514 پست

سلام دوستایه گلم

الهی همه خوشحال پرانرژی باشید

من بعد انتقال منفی یه مدت بیخیال شدم حالا دوباره می‌خوام از اول شروع کنم😐

تبریک به همه دوستایی که مامان شدن این مدت

ان شاالله بقیه هم خیلی زود مامان بشن😍

دوستان مثل اینکه ماه گرفتگی اعلام شده تا ساعت 3 ونیم، به خرافات که اصلا اعتقاد ندارم😂😂😂گفتم واسه ...

سلام... 

من اتفاقا برای همین اومدم بپرسم.

اصلا خبر نداشتم ماه گرفتگیه.. پاهامم درد میکرد کلی ماساژ دادم..‌سرمو ماساژ دادم😁 بعد رفتم اینستا دیدم نوشته ماه گرفتگی و فلان.. همینو ک خوندم بدنم شروع کرد ب خارش😂 نوک بینی 

گوشه لب

جاهایی ک عمرا تاحالا نمیخاریدمشون😂😂😂😂

من شنیدم اگه به ماه نگاه کنی و بعد بدنت رو لمس کنی لکه میشه.. چمیدونم والا....

یه خانوم باردار تو اینستا دستکش دستش کرد که اگه جاییش خارید دستش نخوره ب بدنش...

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من واسه مهرماه از دکتر طرازی وقت گرفتم می‌خوام قبلش ازمایشه کاریوتایپ و ایمنی انعقادی رو بدم دست پر برم پیشش که دیگه معطله ازمایشا نشم

حالا یه سوال

من کرج هستم زنگ زدم آزمایشگاه نیلو گفت تو کرج آزمایشگاه پارس ژنوم برم واسه این ازمایشا

حالا به نظرتون دکتر طرازی نمیگه چرا نیلو نرفتی؟

چون هر روز سرکارم سخته تهران رفتنم😐

قربونت برم خاکستری جون ان شاالله که همینطور باشه خیلی ازت ممنونم، تو هم اصلا بخاطر حرفای این دکتره ...

عزیزم همیشه دعاگوت هستم.. شک نکن بهترینا منتظرته😍🍃 یه فرزند سالم و صالح😚

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2731

بچه ها ی سوال چرا بعد عمل تخمک کشی به بعضیا میگن  بیا انتقال فرش از چی متوجه میشن مثلا من ضخامتم خوب بود قبل عمل گفتن انتقالت احتمالا فرش باشه بعدعمل گفتن گفتن برو برای بعدا دلیلشون چیه؟

...... 
2740
بچه ها ی سوال چرا بعد عمل تخمک کشی به بعضیا میگن  بیا انتقال فرش از چی متوجه میشن مثلا من ضخامت ...

شما هم تازه تخمک کشی کردین

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
بچه ها ی سوال چرا بعد عمل تخمک کشی به بعضیا میگن  بیا انتقال فرش از چی متوجه میشن مثلا من ضخامت ...

عزیزم حتما تعداد تخمکت بالا بوده و. مشکوک به هایپر بودی 

اتفاقا اینجوری خیلی بهتره چون بدنت یه استراحتی میکنه و تخمدانها به حالت قبل برمیگردن 

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
عزيزم منيزيمت چه ماركي بود، خواهش ميكنم اگه پياممو ديدي محبت كن برام جواب بفرست خيلي اورژانسي لازم د ...

عزیزم من از هفته های بیست برام تجویز کرد دکتر... یکی دو هفته ای همین ایرانی معمولی خوردم.. ۲۵۰ شرکت حالینوس.. بعد اون خارجیشو گرفتم magvyte واسه امریکا‌.

روز در میون میخورم.

دوستان مثل اینکه ماه گرفتگی اعلام شده تا ساعت 3 ونیم، به خرافات که اصلا اعتقاد ندارم😂😂😂گفتم واسه ...

خیلی لطف کردی گفتی زینبی جان من نمیدونستم اگه نگفته بودی الان قضا شده بود دیشب خوندیم 

خوابم میومد نشد همون دیشب تشکر کنم دوستم😚😚😚😚

سلام مجدد... من اومدم.... اینم جوجه اردک من... مرد جنگجوی مامانش... ممنون که دعام کردین.... زایمان س ...

ای جوووونم.... مبارکت باشه رویا جون😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

2706