2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822105 بازدید | 669237 پست
يه كاربري بود همينجا به اسم سوگلي كه بعد از پانكچر طبيعي الحمدلله باردار شد ايشون تصميم داشتن اهدا ك ...

بلد نیستم صداش بزنم خودت برام میزنی

معجزخدام معلوم نشد چراکاربریمو ترکوندن 😡ﻗﻮﯾﺘﺮﯾﻦ ﺍﺩﻡ ﺩﻧﯿﺎ " ﺩﺧﺘﺮ ﺍﯾﺮﺍنیه" ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ دیدن یا شنیدن ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻓﺮﺩﻱ ﻭ ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻭ ﺍﺳﻴﺪ ﭘﺎﺷﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ …!! ﻭ ﻣﺰﺍﺣﻤﻬﺎﻯ ﺧﻴﺎﺑﻮﻧﻲ و فشارهای خانوادگی و نامردی ها و هزار جور ترس و وحشت اجتماعی …!! و ﺯﻭﺭ ﮔﻴﺮﻱ …!! و ﻗﺘﻞ…!! ﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺧﻄﺮ ﺩﻳﮕﻪ …!! ﻫﻨﻮﺯﻡ که هنوزه ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻪ …!! ﻭﺭﺯﺵ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﻰ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﮐﺎﺭ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! دوست میشه …!! ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! خواهری میکنه…!! دلسوزی میکنه …!! ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﻭ سعی میکنه که با تمام وجودش به فرزندش یاد بده که: * ﺁﺩﻡ !* ﺑﺎﺷﻪ ولی باز هم … هیس دختر ها فریاد نمی زنند… سلامتی همه دخترای دلپاک و با شرف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مولتی ویتامینتو که میخوری بعدش پنیر و کره‌ میخوری؟اخه توی ترکیباتش هم فولیک اسید هم اهن داره،من واسه ...

صبحونه رو ک میخورم بعدش ویتامین میخورم برا من پرگنازون هست اسمش...اخه بعد ناهارم کلسیم رو میخورم..البت اهن و فولیک داخل قرص اهنم هست ک شبا میخورم ..اونو همیشه مواظبم ک لبنیات نخورم قبلش

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
بچه ها سمت راستم بعضی اوقات تیر میکشه..امکان داره باردار باشم؟یا نه فقط سمت چپ نشونه بارداریه؟کشاله ...

کی انتقال دادی؟ مبارکه دیگه چپ یا راست فرقی نداره بالاخره یطرف لانه گزینی میکنه طبق طب سنتی میگن جنین پسر سمت راست و جنین دختر سمت چپ میشینه البته من نمیدونم ماها که انتقال میدونن برامون یک نقطه خاص میگذارنش؟ کسی میدونه ؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2731
کی انتقال دادی؟ مبارکه دیگه چپ یا راست فرقی نداره بالاخره یطرف لانه گزینی میکنه طبق طب سنتی میگن جنی ...

عه چ جالب ولی اطرافیان من برعکسشو.میگن ک پسر سمت چپه و دختر سمت راست..هر کسی ی جور بارداری رو تفسیر میکنه😄

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
نمیدونم مامان ارامش من فعلا با مطالعات خودم زینک پلاس رو اضافی میخورم و برگه زرد الو  ولی خب ...

زینک پلاس و برگه زدالو خوبه برا قلب؟جایی خوندی❤❤❤

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
فک نمی کنم هزینه بالایی داشته باشه اما چرا باید یه زوج جنین اهدایی رایگان به فرد ناشناس بدن؟ به نظ ...

میدن عزیزم من یبار تو گاندی دیدم خانمه ماهش بالا بود شاید ۸ اومده بودن جنینای باقیمانده رو اهدا کنن رایگان. شاید نذر کردن!

من خودم به شخصه دلم نمیاد اینکارو بکنم ولی داروهای پانکچرم خیلی اضافی اومده دو سه ماه دیگه میبرم میدم مرکز رایگان بدند به یک بنده خدا استفاده کنه

2740
نمیدونم مامان ارامش من فعلا با مطالعات خودم زینک پلاس رو اضافی میخورم و برگه زرد الو  ولی خب ...

تاراجون ميشه منو راهنمايي كني؟! ب نظر شما من طرازي برم ك بيمارستان أبانه،  چوبساز برم ك گانديه،  پورمطرود برم ك نميدونم كجاس، از نظر جنين شناسي كار كدوم مركز يا بيمارستان بهتره؟ دارم سرچ ميكنم تصميم بگيرم انشالله

...
میدن عزیزم من یبار تو گاندی دیدم خانمه ماهش بالا بود شاید ۸ اومده بودن جنینای باقیمانده رو اهدا کنن ...

درسته کسایی که خودشون پانکچر کردن ممکنه اهدا کنن که پیدا کردن اینجور افراد از طریق کلینیک های ناباروری می تونه باشه 

اما افرادی که خودشون نیاز به پانکچر ندارن بعیده به صورت رایگان بخوان برای فرد ناشناس این کار رو انجام بدن

عزیزان  پفیلا ضرر نداره بخوریم ؟؟؟؟🤪🤪🤪

واای منکه از اولش خیلی تو خوردن مراعات کردم و هر چیزی نخوردم ولی هفته پیش خواهر زاده هام خریده بودن ریختن تو دیس...منم نتونستم خودم کنترل کنم و دلمو زدم ب دریا و با عذاب وجدان خوردم😋😋😋پفک هم.خوردم😐

واای منکه از اولش خیلی تو خوردن مراعات کردم و هر چیزی نخوردم ولی هفته پیش خواهر زاده هام خریده بودن ...

نوش جونت یعنی من دارم میمرم برا پفک 🤪

حالا قبل بارداری هیچ وقت نمیخوردما 

یا مثلا ترشی نمیخوردم اصلا 

الان نمیدونم چی شده 😀

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
تاراجون ميشه منو راهنمايي كني؟! ب نظر شما من طرازي برم ك بيمارستان أبانه،  چوبساز برم ك گانديه، ...

عزیزم دوستم ده ساله ابان میره و نتیجه نگرفته حالا نمیدونم مشکل جنین شناسه؟ دکتره؟ ....

طرازی که قطعا دکتر خوبیه

پور مطرود نمیشناسم

دکتر چوبسازم واقعا خدا سر راه من گذاشت یعنی وقتی رفتم نصر بهم گفت اهدایی! بگیر پیش خودم گفتم نصر انتقالش خوبه پس من برم گاندی با یک دکتر دیگه پانکچر کنم اگه بار اول مثبت نشدم بگم نصر بار دوم انتقال بده

البته قبلش شنیده بودم جنین شناس گاندیم کارش خوبه

دیگه اونجا چوبسازو انتخاب کردم (چون بیمارا خیلی تعریفشو میکردن البته من قبلا واسه عمل فیبرومم یبار رفته بودم مطبش و واقعا نظر درستی در مورد فیبرومم داد)

ولی تو پانکچر اونقدر ازش راضی بودم و باهاش ارتباط برقرار کردم که حاصر شدم انتقالمو ۴ ماه عقب بندازم که ایشون از کانادا برگرده.  

نمیدونم واقعا یجورایی انگار خدا خودش تو تمام مراحل راهو نشونم داد واسه عمل فیبرومم آصفجاه رو بعد کلی تحقیق انتخاب کردم که واقعا دست مریزاد از اون رحم با ۱۳ سانت فیبروم یک رحم تر تمیز تحویل داد

انشالله خدا راه درستو نشونت بده