2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818605 بازدید | 669088 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هویج مقدار زیادش مثلا یه لیوان اب هویج ضرر داره چون خیلی ویتامین آ داره.ولی مثلا یه دونه هویج در روز ...

ممنونم عزيزم

تو سوپ ميريزم هويج رو هر روز هم خوردم 

اصلا خبر نداشتم

اسفناج خوبه؟

2731
٣.٦ ديروز عزيزم

تقریبا مثل منی.البته برای من ۳،۳ بود و من توی سه ماهه ی دوم بارداری هستم.دکترم گفت قرصو هرروز نصف بخورم جز دوروز درهفته که باید کامل بخورم...فردا هم میخوام برم پیش یه دکتر دیگه ببینم چی میگه

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
ممنونم عزيزم تو سوپ ميريزم هويج رو هر روز هم خوردم  اصلا خبر نداشتم اسفناج خوبه؟

عزیزم اگه اوایلش هستی بهتره زیاد نخوری اسفناج رو...من هرچی میخواستم سرچ کنم قبلش توی نت سرچ میکردم.حالا هرچی تا الان خوردی نوش جونت. به مقدار کم اشکال نداره.از این به بعد ممنوعه هارو حواست باشه بقیه غذاها مشکلی نداره

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2738
خانم ها يه سوال اي وي افي ها از چه روزي بارداريشون. حساب ميشه انتقال يا پريد قبلي؟

ظاهرا از همون پریود...چون من هم به دکتر هم به ماما گفتم گفت ربطی به انتقالت نداره

دیروز با اینکه میدونم خیلی خیلی زوده ولی بی بی چک گذاشتم که منفی بود..بهم گفتن ۴ تیر آزمایش بدم ولی ...

عزیزم چه توقعی از جنین داری توی روز ۶ انتقال؟!خیلی وقتا حتی تا روز ۱۴ هم بی بی چک چیزی نشون نمیده ولی ازمایش مثبت میشه

توکل کن به خدا و خودتو سرگرم کن با فیلم یا کتاب.ان شاالله خوش خبر باشی ۴ تیر

اخه جنین تو رحمه بیرون نمیفته که همون تو لانه گزینی میکنه دیگه  من استرس داشتم خواهرم گفت اصلا ...

نه والا لیست نداده هر چی می پرسیدم می گفت زندگی طبیعیتو بکن، الان من خودم غذا درست می کنم، گرد گیری تا حدودی، شستن ظرف، خدا خودش کمک کنه

فقط سعی می کنم پیوسته نباشه که بهم فشار نیاد و خسته نشم

@زین   عزیزم میشه سونوی منو ببینی و بگی شرایطم چطوریه؟ آخه سونو قبلی هم شما راهنماییم کردی، مم ...

ضخامتت خوبه نه هستش . تو تخمدان راستت ۱۲ تا فولیکول ریز داری و تو چپت ده تا دوازده تا فولیکول داری ک بزرگترینش ۱۵ هستش و خیلی خوبه برا روز ۱۲ پری و تخمکت هم هنوز ازاد نشده در هر صورت شرایطتت خوبه

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
بچه ها فردا آزمایش دارم.انرژی مثبتا و دعاهاتونو برام بفرستین ..الهی که همتون به حاجتاتون برسین 

عزیزم انشالللله با خبرهای خوب بیای❤❤❤❤❤❤

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
اره عزیزم خوب بود.برای من توی غربال دوم ریسک سندروم کلی یک به سه هزار بود ولی بعد پایین توی پرانتز ن ...

امروز رفتم بهداشت و دستگاش رو شکمم کشید ولی صداش نشنید ولی گفتش ک دستگاه ما ب ۱۵ هفته نمیشنوه و ۱۷ هفته ب بالا میشنوه . حالا دوشنبه نوبت دکترمه اونجا سونو میشمبرام دعا کنین

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
@زین   عزیزم میشه سونوی منو ببینی و بگی شرایطم چطوریه؟ آخه سونو قبلی هم شما راهنماییم کردی، مم ...

سلام عزیزم رفتی سیکل انتقال؟ضخامتت ک خوبه9هست

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706