2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821203 بازدید | 669199 پست
سلام دوستان من از دیروز تایپیک برام بروزرسانی نمیشد کلی عقبم یکی بگه نگین جون چیکار کرد؟

نمیدونم گلم.منم تو فکرشم.ان شاالله که خودش و نی نیش صحیح و سالم باشن

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها .و استارتر عزیزم ی سوال دارم بچه ها هزینه ای وی اف چقدره کسی میدونه

معجزخدام معلوم نشد چراکاربریمو ترکوندن 😡ﻗﻮﯾﺘﺮﯾﻦ ﺍﺩﻡ ﺩﻧﯿﺎ " ﺩﺧﺘﺮ ﺍﯾﺮﺍنیه" ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ دیدن یا شنیدن ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻓﺮﺩﻱ ﻭ ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻭ ﺍﺳﻴﺪ ﭘﺎﺷﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ …!! ﻭ ﻣﺰﺍﺣﻤﻬﺎﻯ ﺧﻴﺎﺑﻮﻧﻲ و فشارهای خانوادگی و نامردی ها و هزار جور ترس و وحشت اجتماعی …!! و ﺯﻭﺭ ﮔﻴﺮﻱ …!! و ﻗﺘﻞ…!! ﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺧﻄﺮ ﺩﻳﮕﻪ …!! ﻫﻨﻮﺯﻡ که هنوزه ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻪ …!! ﻭﺭﺯﺵ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﻰ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﮐﺎﺭ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! دوست میشه …!! ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! خواهری میکنه…!! دلسوزی میکنه …!! ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﻭ سعی میکنه که با تمام وجودش به فرزندش یاد بده که: * ﺁﺩﻡ !* ﺑﺎﺷﻪ ولی باز هم … هیس دختر ها فریاد نمی زنند… سلامتی همه دخترای دلپاک و با شرف
برای کسی که قصد بارداری نداره TSH می تونه حتی 5.5 هم باشه و طرف نیازی نیست لووتیروکسین استفاده کنه و ...

مرسي عزيزم امروزم رفتم غدد

گفت تو هفته يكي قرصت رو زياد كن حالا نميدونم 

چقدر طول ميكشه بياد پايين

2731
مرسي عزيزم امروزم رفتم غدد گفت تو هفته يكي قرصت رو زياد كن حالا نميدونم  چقدر طول ميكشه بياد ...

عددش چنده گلم؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2740
چرا هويج و عسل ضرر داره من خوردم😱😱😱

هویج مقدار زیادش مثلا یه لیوان اب هویج ضرر داره چون خیلی ویتامین آ داره.ولی مثلا یه دونه هویج در روز یا توی سوپ و اینا مشکل نداره.عسل هم‌میگن بهتره ۳ماه اول خورده نشه.دلیلشو نمیدونم ولی میگن نخورین

حالا اگه خیلی نخوردی فدای سرت.از این به بعد سعی کن رعایت کنی.من دوستم عسل میخورد ..اما خودم جرات نکردم

اره اوایل ک ازمایش داده بودم سینه درد داشتم ..زیر دلم  درد پریودی داشتم و نفخ و پا درد ....الان ...

سلام

ميتونم بپرسم انتقالت كي بوده 

واسه من دو مرحله اي ٧و ٩ خرداد بود امروز بتام ١٢٠٠ بود منم درد زيز دل دارم

خيلي نگرانم كرده بود 

هر دفعه يه طرفم تير ميكشه

دوستان من ١٣ماهه اقدامم خودم مشكلي ندارم  شوهرم مورفولوژس اسپرمش٣ هست و تحرك رو به جلو٣٧ مي خ ...

تحرک a  چند هست؟

گلم یه چیزی رو بهت بگم ،خدا بخواد با اسپرم صفر باردار میشی خدایی نکرده نخواد با اسپرم فوقققق العاده باردار نمیشی،اصلااااا به اعداد و ارقام نیست ،فقط از خدا بخواه ،توکل کن به خدا که بهترین راه و جلوت بزاره

2706