2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821389 بازدید | 669209 پست
اکثر Ivf ایها دخترن دو تا از دوستام با دکتر نصر و طاهری پناه هر دوشون دوقلو دختر باردارن  علتش ...

تاراجون مبارک باشه خداروشکر😍😍بسلامتی بغلشون کنی

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون صدف جون شما مثبت شدی؟ چند هفتته؟  

آره عزیزم  ،فردا ۶هفته کامل میشه

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2731
سلام عزيزم ، خوبي خانمي ؟ دختر گلت خوبه ؟ اتفاقا اين روزها براي يكي از دوستان تاپيك توي سونوي آنومال ...

سلام عزیزم❤

مامان سبحان جون من آزمایش قند دادم. قند ناشتام که ۷۷ و نرماله.

قند یساعتم بعد کلوگز ۱۴۱ شده. که رنج رو تا ۱۳۵ زده.

رفتم سایت های مختلف.. همینطور سایت آزمایشگاه نیلو ک همونجا آزمایش دادم .. ک نوشتن تا ۱۴۰ طبیعیه. اینجوری یدونه بالاترم.

تو غربالگری اولم‌ک قند ناشتا و قند دوساعته داشتم اونام نرمال بودن.

بنظرت طبیعیه؟

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2738
عززيززم تبريك ميگم عزيزم. ♥️چند هفته رفتي سونو قلب؟ حالت تهوع هم داري يا نه؟ 

شش هفته و شش روز بودم گفت احتمالا با سونو شکمی معلوم میشه که به محض اینکه دستگاه رو گذاشت معلوم شد خداروشکر. اره عزیزم چند روزه تهوع دارم و گلاب به روت دم و دقه میپرم تو دستشویی اما چون به خدا قول دادم اگه باردار شدم از هیچی شاکی نشم و غر ولند نکنم با لبخند بالا میارم😂😂

میگم دیگه برای ساک و اینا ک نرفتی یهو رفتی قلبشو بشنوی درسته؟ایراد نداره ک من برا ساک و اینا نرفتم؟

نه نرفتم یعنی همسرم مثل شمر ایستاد گفت حق نداری بری سونو حتی اجازه نداد ازمایش رو تکرار کنم. گفت دفعه قبل از بس خودتو دادی دست دکترا اونطوری شد

دارم ولی خیلی کم اما برای دخترم تا یکماه درد پری داشتم جوری که مدام میرفتم چک میکردم فکر میکردم پری ...

منم همه اش میترسم پریود بشم 

از دکترمم شوهرم رفته پرسیده گفته طبیعیه 

ولی خیلی حس بدیه 😬

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم