2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821891 بازدید | 669234 پست
نه عزیزم لووتیروکسین اثر داره ولی تو بارداری باید دوزش تنظیم بشه و بیشتر، حتما با متخصص مشورت کن گلم ...

اها برای من دزشو بیشتر نکرد.همون روزی نصفی میخوردم...فاصله میدادم گلم.معمولا ساعتای ۶-۷ که از شدت فشار ادرار بیدار میشم بعدش لوو رو میخورم😂

بعد صبحونه رو تنبلونه ساعت ۱۱ اینا میخورم...نمیدونم چرا رفته بالاتر😑مرسی عزیزم فردا میرم پیش متخصص غدد

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه وقتش رسیده که شار ژ سالیانه رو بدم واسه همین فکرم رفته سمتش.... نمیدونم کی دوباره قراره ازش استف ...

ای جونم.نگران نباش ان شاالله که کیفیتش پایین نمیاد اصلا

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
قشنگ از اونجاش عکس گرفتن🙈🙈😁وسط پاش، نگاه کن

وای خدا ترکیدم😂😂😂فندقو ببین اخه

2728
قشنگ از اونجاش عکس گرفتن🙈🙈😁وسط پاش، نگاه کن

وای خدا😂😂😂😂😂پس چرا من هر چی نگا میکنم تشخیص نمیدم؟همون خط سفیده ک روش نقطه چین گذاشته؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
وای خدا ترکیدم😂😂😂فندقو ببین اخه

الهی قربون خودش و اونجاش برم من😁😁😁😃😃😂

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
وای خدا😂😂😂😂😂پس چرا من هر چی نگا میکنم تشخیص نمیدم؟همون خط سفیده ک روش نقطه چین گذاشته؟

نیوا جون فکر کن بچت به پهلو خوابیده و پاهاشه باز کرده، حالا وسط پاهاشو با دقت نگاه کن😂😂😂واي خدا کلاس تعیین جنسیت، وسط پاهاش خیلی کوچولویه

نیوا جون فکر کن بچت به پهلو خوابیده و پاهاشه باز کرده، حالا وسط پاهاشو با دقت نگاه کن😂😂😂واي خدا ک ...

وای مرسی الان فهمیدم.عه چه بی ادبه پاهاشو باز کرده انگار نه انگار دکتره داشته نگاش میکرده.اوا اصلا حواسم نبود عکس سوسکیشم پخش کردم تو مجازی😅😅😅😅

2738
الهی قربون خودش و اونجاش برم من😁😁😁😃😃😂

😍😍😂😂😂

عزیزم دیگه همون جنسیت ک.تو ان تی میگن معمولا درست هست..خدا حفظش کنه گل پسرتو

اوضاع جفت چطور بود هنوز پایین بود؟سونو شکمی بودی یا واژینال؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام رویا جون، شما میدونی مکمل آهن و کلسیم رو چه از از روز بخوریم جذبش بالاتره، همش حس میکنم موقع خو ...

یاسی جون دکتر من گفته کلسیم رو همراه ناهار بخور...اهن هم همراه شام

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
یاسی جون دکتر من گفته کلسیم رو همراه ناهار بخور...اهن هم همراه شام

دکتر من گفت اهن رو با معده ی خالی بخور که😐😐😐😐😐😐ترجیحا دو ساعت قبلش چیزی نخورده باشی

چرا اینجوری میکنن دکترا؟!😐😑

😍😍😂😂😂 عزیزم دیگه همون جنسیت ک.تو ان تی میگن معمولا درست هست..خدا حفظش کنه گل پسرتو اوضاع جفت ...

مرسی عزیزم گفت جفتت رفته بالا.سونو شکنی بود گفت خوا رو شکر همه چی خوبه.خدا نی نی گل خودتم حفظ کنه عزیزم

مرسی عزیزم گفت جفتت رفته بالا.سونو شکنی بود گفت خوا رو شکر همه چی خوبه.خدا نی نی گل خودتم حفظ کنه عز ...

عزیزم خداروشکر که همه چی خوب بوده.استراحتت در چه حدی بود که جفتت رفته بالا؟چه چیزایی رو رعایت کردی دقیقا؟

اخه من همش خونه ی مامانم اینام.هیچ کاری نمیکنم.فقط گاهی وقتا تو خونه راه میرم.پله هم فقط مطب دکتر که میرم...ولی نمیدونم چرا جفتم هنوز در همون حالت بود!

میکرو سرجری اسنش یادم باشه ببینم اینجا شمال انجام میدن یعنی واسه همه اینطوریه که میتونن تو یک هفته ن ...

شوهر منم عملش میکروسرجری بود اما درد داشت تا دوهفته به طوری که برا دسشویی رفتن اذیت بود.تا یک ماه هم گفتن نزدیکی نداشته باشین.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.