2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821764 بازدید | 669233 پست

سلام خانوما ببخشید کسی اطلاع داره دکتردیباوندچه روزایی مطب هستن تماس میگیرم جواب نمیدن ؟

🍃🍃🍃🍃صلوات برای سلامتی تودلیم 🤲اللّهم صل علی محمدوآل محمدوعج الفرجهم 🤲👶🍃🍃🍃🍃

درواقع میخاستم برای رحم جایگزین اقدام کنم کسی دراین موردمیتونه ر اهنماییم کنه ممنون میشم بابت محبتتون

🍃🍃🍃🍃صلوات برای سلامتی تودلیم 🤲اللّهم صل علی محمدوآل محمدوعج الفرجهم 🤲👶🍃🍃🍃🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم منم ديشب يه استرس شديد از طرف همسرم بهم وارد شد تمام تنم ميلرزيد يك ساعت گريه عصبي ميكردم زير ...

امان از این شوهرا که تو این شرایط مارو درک نمیکنن..منم دقیقا روز 8 ام بهم چه استرسی وارد کرد چقدر گریه کردم...الانم روز 11 ام 

خدایا شکرت ♥️ مرسی از معجزه قشنگت 
میکرو سرجری اسنش یادم باشه ببینم اینجا شمال انجام میدن یعنی واسه همه اینطوریه که میتونن تو یک هفته ن ...

نمی دونم واقعا همه می تونن یک هفته بعد اقدام داشته باشن یا نه ، اما دکترم گفت از ۳ روز بعدم می تونید که ما خودمون گفتیم یبار بعد عمل با دکتر ویزیت بشه خیالمون راحت بشه بعد ن ز د ی ک ی کنیم گفتیم یموقع فشار نیاد که بخاطر همین شد ۱ هفته . 

راضی که نبودیم چون به امید طبیعی باردارشدن عمل کردیم که خب باردار نشدم اما شوهرم میگه میلم بیشتر شده بعد عمل که خب خودش خیلی راضیه آخه میگن واریکوسل روی میل جنسی هم تاثیر داره ...البته اینم بگم واریکوسل شوهرم خیلی خیلی خفیف بود طوری که دکترا می گفتن اصن نیازی به عمل نداره اما خب یه دکتر فقط گفت حالا شاید تاثیر داشت که خودشم عملش کرد حالا خداروشکر بدتر نشد اما خب تا حدود خیلی کمی بهتر هم شد اسپرمش اما خب طبیعی باردار نشدم 

یعنی فایده نداشت عمل

برای طبیعی نه ! حالا دیگه برم میکرو ببینم چطوره توکل بخدا😥اما خب خیلیا هم با عمل واریکوسل طبیعی باردار شدن انشالله برای شماهم اینطور باشه😍

فقط من تو یه تایپیکی خوندم که کسی که به روش میکروسرجری عمل کنه اگه بعد عمل خوب نشه خدای نکرده واسه ه ...

واااای نهههه😓😢😢😢نمی دونم عزیزم من که چیزی نشنیدم اما فک نمی کنم آخه میگن بهترین و پیشرفته ترین روش عمل واریکوسل که دیگه امکان برگشت واریکوسل هم وجود نداره همین روش میکروسرجری هست! حالا نمی دونم تا چه حد درسته😣آخه دکتر اورولوژیست ما استاد دانشگاه بنامی هست که حتی درمان عقیمی مردان هم داره دیگه نمی دونم این روشی که شوهرمنو عمل کرده یعنی انقد جای ریسک داشته 😟

2740
عزیزم ادم اولش نمیتونه قبول کنه...مخصوصا من چون سنم خیلی پایین بود حاضر نبودم تن بدم به ای وی اف...م ...

تو منی یا من توام !😍😄

عزیزم منم دقیقا همین وضعیتو داشتم ۱۷ سالم بود که عروسی کردم از ۲ سال بعد عروسیمون اقدام کردم دیدم نمیشه و رفتیم دکتر و همون لحظه ی اول همه ی دکترا پیشنهاد میکرو دادن اما چون من خیلی سنم کم بود هم می ترسیدم هم خیلییییی تاکید داشتم که من فقط باید طبیعی بارداربشم نمی دونم چرا هیچ جوره نمی خواستم قبول کنم که باید این راهو برم در هرصورت!چقد وقت تلف کردم و هزینه کردم از گیاهی تا شیمیایی ولی هیچ که هیچ همشم بی نتیجه شد تااینکه امسال دیگه تصمیم نهایی گرفتم انشالله تا قبل شروع شدن محرم وارد سیکل بشم انشالله خدا یه نظری به منم بکنه دیگه هم خسته ام هم کلافه مردمم که نگم برات دیگه خودت می دونی بااین تفاوت که من دیگه ۹سال ازدواج کردم...خدا خودش هیچ زنی رو چشم انتظار مادر شدن نزاره هر لحظه اش عذابه😔

تو منی یا من توام !😍😄 عزیزم منم دقیقا همین وضعیتو داشتم ۱۷ سالم بود که عروسی کردم از ۲ سال بعد عر ...

وای خیلی خیلی شبیه همه زندگیمون.من دلم روشنه شما هم خیلی زود نتیجه میگیری گلم

امیدوارم به لطف خدا‌ تو هم مثل من با اولین انتقالت مثبت شی و انتظارت به پایان برسه گلم...وقتی مثبت میشی اصلا باورت نمیشه این همه سال به هر دری زدی!انگار گذشته ت محو و کمرنگ میشه

ان شاالله به زودی خودت طعم مادر شدنو میچشی و متوجه میشی گلم

ما ۴سال عقد بودیم،الانم ۵ساله ازدواج کردیم...ولی خب من مطمئن بودم به زودی به آرزوم میرسم.دعا میکنم همه ی منتظرا به ارزوی قلبیشون برسن و نی نیاشونو صحیح و سالم بغل بگیرن...

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

انا جان من سال ۹۶ بیمارستان صارم ازمایش ذخیره دادم شد ۹

ابن سینا سال ۹۷ شد ۶

امروز جواب ازمایشم اومد بیمارستان پیامبران شده نزدیک ۱۴

مگه میشه این همه تغییر کنه!

به نظرت این اشتباهه؟؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
بچه هاخبرافسونودارین؟؟پیامازیاده نمیشه همشوخوند

فقط یکبار بتا داده بود مثبت بود خبر داد دیگه نیومد خبر بده

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹