2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821338 بازدید | 669209 پست
من ۲۵ اردیبهشت انتقالم بوده امروز رفتم سونو گفت ۴ هفته و دوروزه یعنی تقریبا دوهفته کمتر گفت. سن جنی ...

فكر كنم الان نميتونن دقيق بگن نگران نباش همون ١٠ روز ديگه بري بهتر و دقيق تر مشخصه

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
منظورم اینه که الان که روز ۸ بارداری انجام شده باشه نشون میده و اگر جوابش منفی باشه دیگه باید فراموش ...

دختر خوب اخه کی روز هشتم ازمایش میده !؟چرا اینقدر استرس به خودت میدی؟هنوز خیلی زوده سعی کن خودتو سرگرم کنی تا این چند روز بگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۲ انتقال دادم تو سونو گفت ۶ هفته هستی البته چهارشنبه پیش ک قلبشو دید  گفت میخوای جای دیگ بر ...

تو ٦ هفته قلبش هم ديد؟ واژينال انجام دادي يا شكمي؟ 

جدی؟ نمیدونم الان سوال میکنم... یک ماه پیش همه داشتن الان نایاب شده

آره عزیزم زنگ بزن بپرس. اصولا هم داروهایی رو داره که مورد تایید خانوم دکتره.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2728
منم انتقالم ٢٥ ازديبهشت بود من شنبه رفتم سونو دكترم واژينال سزيع واسم انجام داد كه فقط ساك و ببينه د ...

سونو واژینال انجام داد ساک رو هم دید

واسه من سن حاملگی چه با تاریخ پریود حساب کنه چه انتقال یکیه فرقی ندارن

دکتر گفت اندازه ساک نسبت به سن حاملگی کوچیکه

بتا رو تکرار کن و ده روز بعد بیا واسه سونو

روز ۱۳ بعد انتقال بتام ۱۹۵ بود

امروز که ۲۶ روز بعد انتقاله ۶۳۹۷

به نظرم رشد بتا خوبه

اما اندازه ساک حاملگی نگرانم کرده

من ۲۲ انتقال دادم تو سونو گفت ۶ هفته هستی البته چهارشنبه پیش ک قلبشو دید  گفت میخوای جای دیگ بر ...

راستي شما حالت تهوع هم داريد يا خير؟ 

@مرجان_و_لوبیاش    سلام عزیز دل خوبی؟ پرنسسمون خوبه؟یه سوال داشتم تا هفته ی چند شیاف داش ...

سلام عزیزم🍃من و دخملی هم خوبیم❤

والا من شیاف تا ۲۸ اردیبهشت داشتم. که میشد ۲۳ هفته ام.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2740
سونو واژینال انجام داد ساک رو هم دید واسه من سن حاملگی چه با تاریخ پریود حساب کنه چه انتقال یکیه فر ...

خب خوبه كه ساك و ديده. 

رشد بتات هم خيلي خوبه يعني داره رشد ميكنه. اصلا نگران نباش بتات عاليه. فكر كنم واسه ماها كه انتقال داديم الان نتونن سن دقيق رو بگن. نگران نباش اصلا. 

احتمال زياد اشتباه كرده. 

حالت تهرع هم داري؟ همون ١٠ روز ديگه بري همه چي اكي خيالت راحت باشه. 

بچه ها تورو خدا جواب منم بدين امروز ١٢ انتقالمه جنينام بلاستوسيت بوده هم ديروز هم امروز بيبي چك منفي شد 

كسي بوده بيبي چكش تو اين روزا منفي بشه آزمايشش مثبت خيلي نااميدم برام دعا كنيد 

آرامش جان واسه منم آيت الكرسي بخون دعاي تو بگيره 

این ده روز نمی دونم چطور می گذره با این استرس

منم خيلي استرس دارم به من گفت اول تير ماه برم. ولي هرچي آرومتر باشي و آرامش داشته باشي رشد جنينت هن بهتره. ذكر بگو آرومت ميكنه. 

راستي دوستان تاريخ سزارين من امروز مشخص شد ٣٠ تير تيكر بارداريم رو تغيير دادم . ان شا الله قسمت همه ...

ای جانم😍

ان شاءالله که بسلامتی گل پسر رو بغل کنی🍀☘🍃❤ از الانم بگم آقایون تیرماهی خیلی خوبن😍

خب خوبه كه ساك و ديده.  رشد بتات هم خيلي خوبه يعني داره رشد ميكنه. اصلا نگران نباش بتات عاليه. ...

نه من تهوع ندارم

تنها مشکلم اینه که گاهی وقتی زیاد سرپا وایمیستم فشارم افت می کنه سرم گیج می ره باید بشینم