2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821338 بازدید | 669209 پست

انا جون سلام .میشه کمکم کنی من ۲ ساله اقدامم .کیست داشتم عمل کردم اما متاسفانه الانم یدونه ۳ سانت دارم .۳ ماه قرص اچ دی خوردم الان روز ۲۰ سیکلمم اچ دی میخورم ۶ تاش مونده .دکار گفته پریود شدی بیا برا ای یو ای حالا من حساب کررم اون موقع شهر نیسم نمیتونم برم .اگه الان قرصمو قطع کنم پریود بشم برم ای یو ای روز ۱۴ سیکل مشکلی پیش میاد؟یعنی ده روز زودتر از موعدم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
من ۲۵ اردیبهشت انتقالم بوده امروز رفتم سونو گفت ۴ هفته و دوروزه یعنی تقریبا دوهفته کمتر گفت. سن جنی ...

من ۲۲ انتقال دادم تو سونو گفت ۶ هفته هستی البته چهارشنبه پیش ک قلبشو دید  گفت میخوای جای دیگ برو سونو 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونو شکمی رفته بودی؟

سری اول واژینال بعد لک داشتم رفتم شکمی ک دقیقا روز ۵ روز بعد از سونوی اولم بود ک اونم دقیق گفت ۶ هفته هستی

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2731
مبارکه عزیزم برا من خیلی دعا کن بتای اولم ۱۷ هزار بود امروز دوباره بتا دادم  ازمایشگاه گفت مشکو ...

برای منم گفت ۱۸ هزاره و مشکوکه بیا دوباره انجام بده اما من نرفتم تو هم نگران نباش

۴۷ هزار!!؟بعد برای ۱۸ هزار  تن و بدن منو لرزوند گفت خیلی بالاست. دیوونه شدیم از دستشون والا

اره بخدا الان جدیدا با این اعداد و ارقام ب ادم استرس میدن...قبلنا همه ی ازمایش بارداری ساده میدادن ک فقط مثبت بودنش بفهمن بعد هم میذاشتن 8تا9هفته میرفتن سونو قلب..بچه های این روزا قر و فر دارن😁😁😁 دم ب دقه باید بری ازمایشو سونو

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2740
بچه ها توروخدا كمكم كنيد اگه اطلاعاتي در مورد از بتا دارين من ١١خرداد از دادم شد ١١٧ بعدش دوروز يعن ...

نه عزیزم دو برابر نمیشه نزدیک به دو برابر یعنی حدود ۱/۵ تا ۱/۸ ام برابر. پس نگران نباش همه چی درسته

سلام هدیه جان،من آپکام پایین نیست،ولی دیدم کسانی که آپکاشون پایینه،دکتر براشون لنفوسیت تراپی ر تجویز ...

سلام سهیلا جان ممنون از پاسخت عزیزم دکتر برای من سرم ivig تجویز کرده ولی ظاهرا بعد از تزریقش آپکا دوباره چک نمیشه و این نگرانم کرده اخه یکی از دوستام با تزریق این سرم هم  انتقالش مثبت نشد و از اونجایی که آپکا بعد از تزریق چک نشده اصلا مشخص نیست مفید بوده یا نه و مشکل از کجا بوده؟خواهشا دوستان اگر اطلاعی دارید بهم بگید من این ماه انتقال دارم .

من ۲۵ اردیبهشت انتقالم بوده امروز رفتم سونو گفت ۴ هفته و دوروزه یعنی تقریبا دوهفته کمتر گفت. سن جنی ...

منم انتقالم ٢٥ ازديبهشت بود من شنبه رفتم سونو دكترم واژينال سزيع واسم انجام داد كه فقط ساك و ببينه ديگه چيزي نگفت فقط گفت ساك تشكيل شده و گفت براساس آخرين پريودي حساب كن. گفت دو هفته ذيگه برو واسه قلب سونو شكمي. نپرسيدي از تاريخ انتقال حساب كرده يا پريودي؟ ساك هم ديد؟ واژينال انجام داد؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
آزی جون من و شما ۶روز فرقمونه،من ۱۵بود روز اول آخرین پریودیم،کی میری سونو؟بعد دکترای قبل ک میکرو میک ...

من شنبه میرم عزیزم. همسرم خیلی نسبت به سونوی واژینال روزهای اولیه حساسه. گفت دیگه نمیزارم مثل دفعه پیش ده باره ازمایش بدی و هی سونو انجام بدی. گفتم یوقتی برم که دیگه انشالله قلبش هم تشکیل شده باشه. وقتی بارداری طبیعی باشه دیگه ربطی به میکروهای قبلی نداره عزیزم. اتفاقا من میخوام دکترمو عوض کنم و برم پیش اونی که برای دخترم میرفتم.