2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821350 بازدید | 669209 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نفسی835   @مریم،_مادر...     شیرازیای عزیزم میخواستم درمورد سزارین اختیاری بپر ...

عزیزم خب اول باید دکتر پیدا کنی بعد ببینی تو کدوم بیمارستان کار میکنن..دیگه این دکترا کلا تو خصوصی هستن

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
یا خدا چه ماه پر برکتی بود😍😍😍مبارکت باشه عزیزم. 

آزی جون من و شما ۶روز فرقمونه،من ۱۵بود روز اول آخرین پریودیم،کی میری سونو؟بعد دکترای قبل ک میکرو میکردی ک دیگه نرفتی؟رفتی دکتر گفتی که قبلا میکرو کردی و اینا؟

آخه من امروز رفتم دکتر روز سونومو همین امروز زد بعد آزمایشم نوشت گفت هروقت اینارو انجام دادی بیار منم یادم رفت بپرسم کی برم سونو دقیقا اونم نگفت😟 بعد بهش گفتم قبلا میکرو و ایماکردم نشده گفتم شاید لازم باشه بگم ولی چیز خاصی نگفت

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2731
بچه ها من امروز روز هشتم انتقالمه یا هفتم روز انتقالم ۱۳ خرداد بود دوشنبه پیش؟

روز۸ عزیزم🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

من ۲۵ اردیبهشت انتقالم بوده

امروز رفتم سونو گفت ۴ هفته و دوروزه یعنی تقریبا دوهفته کمتر گفت. سن جنین رو

گفت ده روز دیگه بیا واسه کنترل سونو

خیلی نگرانم

دو هفته عقب بودن سن جنین می تونه طبیعی باشه؟

2738
انشاللله دلم روشن اینبار حتما مثبتی اینبار انتقال داشتی اومدی بم خبر بده عزیزم من شاید یادم بره🌷🌷� ...

@arameshemon

مرسی دوست خوبم ان شاالله 😘😍😍😚. اره حتما خبر میدم درخواست دوستی مو قبول کن لطفا🌹

عزیزم هرکاری کردم ریپلای نشد .arameshemon@

خدای مهربونم شکرررررت .

بچه ها اش رشته تو  اوایل بارداری ضرر داره 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
منظورم اینه که الان که روز ۸ بارداری انجام شده باشه نشون میده و اگر جوابش منفی باشه دیگه باید فراموش ...

نه عزیزم الان خیلی زوده..ب جواب روز 8هم هیچ اعتباری نیست..مامان عجول

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم شما اپکاتون پایینه .؟؟دکتر چی تجویز کردن؟

سلام هدیه جان،من آپکام پایین نیست،ولی دیدم کسانی که آپکاشون پایینه،دکتر براشون لنفوسیت تراپی ر تجویز میکنه تاعدد آبکا حداقل به ۲۰برسه.معمولا بایه بارتزریق۵تایی آپکا بالا میره.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.