2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818249 بازدید | 669069 پست
سلام به همه💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟 بچه ها سرم ای وی ای جی رو چند روز قبل انتقال براتون زدن؟؟؟؟

معمولا دو سه روز قبله....

اما بعضیا ده روز تا دو هفته قبلم زدن.......

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟سرم رو دکتر نوشت از کجا تهیه کردین یه نفر به من گفت برای ۲تا سرم اگه از داروخ ...

عزیزم اگه تایید بگیری پایین میشه وگرنه فکر نکنم ۱۳ آبان قیماش خیلی فرق کنه....

شما چند تا سرم داری؟ 

آخرین بار دوستان میگفتن آزادش دونه ای ۱۱۰۰ هست...

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما دوبار انتقال دادین یا بچه دومتون طبیعی باردار شدین؟ اگه دوبار انتقال دادین فاصله بین انتقالاتون ...

عزیزم من سه بار پانکچر و سه بارم انتقال داشتم.... 

انتقال سومم + شد و خدا دخترمو بهمون داد.... 

دخترم ١۴-١5 ماهه بود خدا پسرمو با معجزه بهمون داد.... 

فاصله میکروی اول و دوم سه ماه و فاصله دوم و سوم یه سال بود تقریبا.... 

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟آنا جان من امروز رفتم ابن سینا پیش خانوم مریم توکلی که گفتین و ازمایشام و نش ...

عزیزم به نظرم نظر ایمونولوژت رو با دکترت مطرح کن.... 

شاید تو روند درمان تاثیر بذاره..... 

2728
ممنون . خوبم . شنبه سونوی ان تی دارم . خدایا خیلی میترسم دعام کنین . میگم من الان چن روزیه سینه هام ...

انشالله همه چی خوبه عزیزم.... 

واقعا نمیدونم حالا خرفهای خوب نزنن روزشون روز نمیشه؟ مدال افتخار میخوان بدن که این جوری حرف میزنن؟ ...

آره واقعا مثلا میخوان اگه چیزی شد بگن دیدی ما گفته بودیم! دکتر خوب هم نعمتیه بخدا، بعضیا دیگه دارن از حد میگذرونن تا جایی بتونن به طرف استرس میدن اصلا یه ذره هم به فکر بیمار نیستن، خدا هدایتشون کنه...

الحمدالله❤
یازده هفته و پنج روز . احساس میکنم شکمم و سینه هام کوچکتر شده

عزیزم کجاشو دیدی بذار شکمت بزرگ بشه یهویی پامیشی میبینی شکمت کوچکتر شده..... 

من کم به خاطر این کوچک شدن شکم سونو نرفتم تو بارداریم.... 

این وروجکها مارمولکهایی هستن نگو و نپرس.... 

2738
ن هنوز بیمارستانم  یبوست هم شدم و خسته واغونم از درد  داروها خودشون بهم میدن اصلا نمیدون ...

وای عزیزم چقد سخته خدا کمکت کنه زود خوب شی... الهی به جبران این دردا خیلی زود نتیجه شیرینی بگیری

الحمدالله❤
وای عزیزم چقد سخته خدا کمکت کنه زود خوب شی... الهی به جبران این دردا خیلی زود نتیجه شیرینی بگیری

ابشالله بخدا یکم پیشاینقدر گریه کردم 

پرستاره هیچی خبر نداره میگه چقدر لوسی گفت تو چ میدونی چ داری کشیدم این مدت دلم خیلی پره

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
[QUOTE=90874268]سلام  عزیزم من مهر ماه سال ۹۷ تو رویان انجام دادم  هزینه اش ۹۰۰ هزار تومن ...

راستش عزیزم من درحدی نیستم که بگم با دکتر خودت پیش برو یا برو مراکز ناباروری  باز دوستان دیگه بیشتر  میتونن کمکت کنن

فقط تجربه خودمو دراختیارت میذارم  .گلم منم پولیپ داشتم منتها قبل اینکه برم رویان تو مطب زیر نظر یه دکتر بودم اون گفت کورتاژ انجام بده برا پولیپ  ومنم قبول کردم وانجام دادم .به خیال خودم موانعو از راه برداشتم وسه ماه بعد رفتم رویان .اونجا وقتی سونو شدم گفتم  که بازم پولیپ داری  وقتی به دکتر توضیح دادم که قبلا کورتاژ شدم واینا .گفت کورتاژ راه درستی برا پولیپ نیست باید هیستروسکوپی بشی .منم انجام دادم وخدارو شکر از عملم راضی بودم .حتی تا چند ماه استرس داشتم که نکنه باز دربیاد که خداروشکر اینطور نشد ومشکلم حل شد 

ابشالله بخدا یکم پیشاینقدر گریه کردم  پرستاره هیچی خبر نداره میگه چقدر لوسی گفت تو چ میدونی چ ...

میگن لوسی؟😔چه بی انصافن این پرستارا یعنی خودشون تا حالا درد نکشیدن؟

ان شاالله داروها اثر کنن زود خوب شی از اونجا بری واقعا سخته...

الحمدالله❤
سلام بچه ها من اوضاعم بهم ریخته شدیدا لطفا اگر کسی مثل من بوده بگه الان ۲۴ساعتِ که بیرون روی زیاد پ ...

سلام عزيزم منم دقيقا حالت هاي تورو دارم. منم امروز بيرون روي داشتم روز ٨ انتقالم. نميدوني بيرون روي واسه چيه؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
میگن لوسی؟😔چه بی انصافن این پرستارا یعنی خودشون تا حالا درد نکشیدن؟ ان شاالله داروها اثر کنن زود خ ...

اره بخدا 

بریدم 

ممنونم عزیزدلم بابت دعای خوبت 

ایشالله خدا هیچکی گرفتار بیمارستان های ایران نکنه

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
بچه ها این بی بی مثبت یعنی

عزیزم مبارکه بی بی به این خوشگلی دلت میاد میپرسی؟؟؟؟ 

2706