2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6796396 بازدید | 668120 پست
چه کنم ارمغان جون حسابی بهن ریختم اونقدر مرخصی ساعتی گرفتم رفتم الاف شده واسه ویزیت و سونو رییس نفهم ...

تارا جون نمیدونی چقدر استرس رو اندومتر تاثیر میزاره 

واقعا برات از خدا میخوام آرامش قلبی بهت بده که تو این روزهای باقی مونده فرجی بشه

خدا از مدیرت نگذره که انقدر ادم بی خود و بی ملاحظه ای هست

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
تارا جون نمیدونی چقدر استرس رو اندومتر تاثیر میزاره  واقعا برات از خدا میخوام آرامش قلبی بهت ب ...

زنیکه صیغه ایه بی ابرو

وای نمیدونی جه میکنه با من خدا ازش نگذره

بعیده برسم تو این سیکل دو روزه استپ زده بالا نمیره اصلا

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانمای عزیز

میشه منم سوالمو اینجا بپرسم؟ 

دکتر همسرم ب ما گفته ivf کنیم....

پیشنهادشم رویان بوده

درمورد هزینه ‌‌‌‌ها میشه راهنماییم کنید خواهشا؟ کلش‌حدود چقد میشه؟؟

بیمه ب هیچ عنوان نمیپذیرن؟؟

.

زنیکه صیغه ایه بی ابرو وای نمیدونی جه میکنه با من خدا ازش نگذره بعیده برسم تو این سیکل دو روزه است ...

امان از آدم زبون نفهم

شما با ارامش تلاش کن ، انشالله که برسی و زحمت ها و خستگی ها تو تن ت نمونه

باور کن یه چیزایی دست ماست یه چیزایی نه.

توکل کن به خودش که شاید حکمتی داره ...

2720
تارا جون من روز ۱۰ پری ضخامت آندو ۵ بود اما با استروژل و اکویین و استرادیول ضخامت به ۸ رسید ،آندومتر ...

ارمغان حان کی انتقال داری

خدایا معجزه کن.....کافیه که خدا بخواد سلطان سلیمان خ ر کیه
سلام خانمای عزیز میشه منم سوالمو اینجا بپرسم؟  دکتر همسرم ب ما گفته ivf کنیم.... پیشنهادشم ر ...

سلام خوش اومدی

بله بپرس هر کی بلد باشه میاد جواب میده

فقط یکم صبر باید داشته باشی.

من رویان نرفتم بچه ها میان جدیدش رو میگن

و درباره بیمه هم باید از مرکز بیمه تون سئوال کنی که ساپورت میکنه یا نه باز بگو بیمه ت چیه و تکمیلی هم دارید یا نه.

درباره خود سیکل باید بگم که تا برسی کامل نشدی واردش نشو چون هم پر خرجِ هم پر از داروهای که به بدن میزنی

پس هر چی از اوضاع بدنی تون بیشتر اطلاع داشته باشید با کمترین ضرر( مخصوصا دارویی ) نتیجه مثبت رو میگیرید انشالله

مثلا برسی رحم ، لوله ها و آزمایش های تیروئید ، ذخیره تخمدان ، پرولاکتین و ایمنی و انعقادی 

و کاریوتایپ

خیلی از دکترها با منفی شدن های پی در پی تازه شروع میکنن به آزمایش گرفتن 

ممکن هزینه داشته باشه برات اما از اینکه چند بار منفی شدن رو تجربه کنی بهتره 

انشالله که با بار اول نتیجه عالی بگیرید

2714
سلام خوش اومدی بله بپرس هر کی بلد باشه میاد جواب میده فقط یکم صبر باید داشته باشی. من رویان نرفتم ...

ممنون عزیز دلم لطف کردی

من همسرم مسیله داره آزمایشاش، خودم مشکل خاصی نداشتم، دکتر ارولوژ گفت بهترین راه اینه

تو یه سیکل انجام میشه کل فرایندش؟

راستش الان ذهنم درگیر مسیله مالیشه، می‌خوام یه براوردی بکنیم بریم تو کار تهیه ‌‌‌‌‌اش، تو نت هیچ جا هزینه نگفته

سلام خانمای عزیز میشه منم سوالمو اینجا بپرسم؟  دکتر همسرم ب ما گفته ivf کنیم.... پیشنهادشم ر ...

عزیزم تو رویان ای وی اف حدودا ۵/۵الی ۶ میلیون میشه .بازم بستگی به داروهات که میگیری ممکنه یکم بالا یا پایین تر بشه 

راجع به بیمه هم آرمایشاتو تو دفترچه مینویسن که میتونی همون ازمایشگاه انجام بدی ‌وداروهاتم با دفترچه داروخونه همونجا میده تاییدیه بیمه هم میگیره 

اگه بیمه تکمیلی داره برای هر عملی ،پانکچر وانتقال بهت نامه وفاکتور میدن برا بیمه تکمیلی

سونو وویزیت هم  همونی فیشی که بهت میدنو ببری بیمه تکمیلی هزینه شو پرداخت میکنه

دوستان طبق تجربه میخواستم ببینم پریود دوم بعد از پانکچر معمولا با تاخیر هست؟ 

بله عزیزم برای من ۱۰ روز تاخیر داشت

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
ممنونم واقعا خدا خیرت بده عزیزم 😍😍😘😘😘😘 بیمه تکمیلی هولوگرام داریم

فدات بشم عزیزم .ان شالله موفق باشی وبزودی خبر بارداریتو بهمون بدی😘

راستش راجع به این بیمه چیزی نمیدونم .ولی میتونی از بیمه بپرسی ، پیگیری کنی که چقد هزینه های ناباروری رو ساپورت میکنه .

2706