2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821162 بازدید | 669198 پست
سلام عزیزم بهت تبریک میگم، روز چندمت آز دادی؟ نگران چی هستی دو روز دیگه تکرار میکنی ان شاالله خیالت ...

روز 15 انتقالم بود فردا باز تکرار دارم دکترم گفته احتمالا 50 درصد بارداریت طبیعیه 50 درصد هم ممکنه خارج رحم باشه یا سقط بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد زود بدی؟؟لازم نیست تکرار کنی دوباره؟؟؟ در کل آزمایشش بده🙈

اره چون قندناشتا یکم نزدیک ب مرزبود براهمین زود انجام دادم😏ولی ب وقتشم حتما باید تکرارکنم😐

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2728
عزیزم اصولا همون روز هردو رو انجام میدن.. ولی خب فردا برو.. فرم میدن پر کنی .. همونجا به مسئولش بگو ...

مرسی عزیز دلم ممنونم

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
سلام آنا جون خوبین؟من امروز رفتم سونو ان تی خدارو شکر همه چی نرمال بود.12 هفته و 1 روز هستم.در مورد ...

خداروشکر.عزیزم اگه دکتر گفته همه چی خوبه پس خوبه دیگه..ازمایشت هم فردابرو حتماباجواب سونو..راستی جنسیتو نگفت بهت؟من کلا براهمه کنجکاو جنسیتم🙈

منم فردامیخام برم ان تی😊

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
خداروشکر.عزیزم اگه دکتر گفته همه چی خوبه پس خوبه دیگه..ازمایشت هم فردابرو حتماباجواب سونو..راستی جنس ...

عزیزم گفتش احتمالا پسره ولی خب دقیقشو تو سونو بعد معلومه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
آزی جان این حرفت رو خیلی قبول دارم یه خانم پرستاری تو مرکز ما هم تعریف کرد که ۱۰سال خانمی باردار نم ...

حتما همینطوره انشالله که خدا بزودی جواب ایمانتو با معجزه ی شیرین میده عزیزم

2740
من نگرانیم از بی بی چکامه چرا اولش منفیه بعد ده دقیقه هاله میافته اخه با بتای 500 باید پررنگ بیافته

عزیزم.مبارکت باشه خداروشکر نگران نباش..مهم ازمایش بتا هست وقتی اون مثبت شده شما چکار ب بی بی داری اخه..نگران لکه بینی و درد هم نباش چون این.چیزا رو هممون تجربه کردیم

عزیزم گفتش احتمالا پسره ولی خب دقیقشو تو سونو بعد معلومه

به به بسلامتی..

خب عزیزم خوبه دیگه ...😚😘😙 ببین از من شرح سونوم انگلیسی بود.. بعد من خودم اومدم خونه ترجمه کردم.. ...

این شرحشه

فردا حتما برو عزیزم.نه فک نکنم یه روز تاخیر مشکلی داشته باشه...چون همینجا هم یکی از بچه ها گفت فرداش ...

ممنونم عزیزم چشم حتما

سلام دوستان من دیروز ازمایش بتای اولمو دادم عددش 500 شد حالا از دیروز همش استرس دارم و گریه میکنم می ...

واای از دست شماها دختر تو ازمایشت مثبت شده دیگه بی بی زدن چه صیغه ای!!؟به جای خوشحالی و جشن گرفتن نشستی بی بی هاتو تحلیل میکنی!؟ازمایشت خیلی هم خوب بوده مبارکت باشه ۴۸ ساعت بعدش تکرار کن و تمام   دیگه هم به چیزهای دیگه فکر نکن😘

من نگرانیم از بی بی چکامه چرا اولش منفیه بعد ده دقیقه هاله میافته اخه با بتای 500 باید پررنگ بیافته

عزیز دلم من با بتای ۴هزار و خورده ای بی بی ام اول هاله بود‌..

چرا الکی استرس میدی. خیلیم طبیعیه😘

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2706