2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818304 بازدید | 669074 پست
وای تو رو خداااااا راست میگی یا خداااااا

والا دیروز به من اینطوری گفت داشت روز انتقالمو حساب میکرد بازم برای اطمینان خودت زنگ بزن از کیشانی بپرس،

چر ا  سه چهار ماه کارت عقب میوفته؟چیه کارت؟شاید خودش یه فکری برا مریضاش کرده باشه مثلا واسه اون ده روز کسیو جایگزین کنه 

اخه انگار شهریور هم یک ماهی نیستش این چه اوضاعی خدا

والا شهریورشو خبر ندارم ولی نگران نباش زنگ بزن مطب بپرس دیگه ده روز که فکر نکنم اتفاقی بیوفته هرچند من خودمم امروز حساب کردم دقیقا انتقالم میوفته تو همون روزا مگراینکه با قرص روزمو تغییر بده که بیوفته بعد اون ده روز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم من پارسال دكتر قبلي كه ميرفتم داخل مطب كه سونو ميكرد هزينه اش رو بيمه تكميلي ميداد ولي ميگفت ب ...

وای خدایی این آبسرد کن نداشتنش خیلی رو مخ منه یعنی امکانات صفر😂

طرازیم فکر کنم فوق تخصص باشه مطمئن نیستم البته ولی موضوع اینجاست که تا سه هفته پیش ما هم با گزارش سونوگرافی از بیمه یه مقدار هزینه رو میگرقتیم ولی الان نمیدونم قانونشون تغییر کرده یا نه،امیدوارم تغییر نکرده باشه 

من دخترمو بعد بیست تازه نامحسوس حس کردم.... ۲۲ به بعد محسوستر حس خواهی کرد تازه اگه مثل دختر من شیط ...

ای جونم.خدا دوتا‌ وروجکاتو برات حفظ کنه انا‌جونم.امشب انقد درمورد حرکت نی نی حرف زدم توهم زدم😂شوهرمم دست میزنه به شکمم میگه داره حرکت‌میکنه🤣

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2731
عزيزم هنوز زوده براي حركات ، من سر دخترم كه جفتم خلفي بود از هفته ١٦ حس كردم ولي اين بار كه جفتم قدا ...

عه پس شما هم قدامی هستی.خدا نی نیاتونو حفظ کنه.چندتا‌ مامان قدامی پیدا کردم اینجا😍خب پس هنوز یه ماه دیگه باید صبر کنم ایشالا🙈

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
تشکررررر مادرفرشته ناز🌹😍❤️نمیدونم چرا احساس میکنم پرنسس داری😍😘  چشم گلم سه روز اول رو ...

فداتشم الهامی جونم.بمب انرژی😍😘مرسی دورت بگردم.اره خودمم حس میکنم دختره.کلی توی نت سیسمونی دخترونه نگاه کردم🤣ان شاالله خدا قسمت خودت کنه به همین زودی عزیزم.دختر پسرش فرقی نداره.جفتش عزیزدله💚

حتما دعا میکنم برات گلمممم.ان شاالله تموم انتقالیا خوش خبر باشن.و تموم مامانا نی نیاشونو صحیح و سالم بغل بگیرن💚 

عزیزم من سه ماه اول روزی یکی میخوردم‌‌ . سماه دوم روز درمیون🍀

عزیزم چیو روزی یکی میخوردی؟مکملتو؟

من سه ماه اول نداشتم.الان هم گفته روزی یکی بخور...

من ک هنوزم اهن جدا ندارم. فک کنم بخاطر غلظت خونم.

غلظت خون رو چطوری میفهمن مرجان جون؟از ازمایشای اولیه ی بارداری میشه فهمید؟دکتر زنان معمولا در جریان این‌موضوع هست دیگه؟

چون من همیشه برام سوال بوده غلظت خون دارم یا نه...

2738
من پنج ماه و نیمم تازه دارم حس میکنم... زوده دختر براتو..ان شاءالله چندوقت دیگه.  منم قدامی ...

عه یه قدامی دیگه😍بدجور ناز دارن فندقای ما دیگه...چشم بازم صبر میکنم پس

بوس برای لوبیات😘

بچه ها ثمین جون کی ازمایش داره؟

ان شاالله که خبر مامان شدنشو بهمون میده😊

نه عزیزم نمیشه.... بذار راحت باشه دوست داره اون پشت مشتا قایم بشه تو چشم بذار ذوق میکنه قایم میشه.. ...

اخه یه جا خوندم همچین چیزیو.خوبه از دکتر نپرسیدم وگرنه‌میخندید بهم😂

قایم شدنش هم جذابه دورش بگردم😍🙈😘

نبض زدن یعنی بدون دست زدن روی شکمت؟ وای منم قبلا یهو حس میکردم یه چی داره تو شکمم حرکت میکنه😂 همون ...

عزیزم عجله نکن هنوز برات زوده....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
اره متاسفانه

عزیزم خیلی متاسفم....

انشالله خدا زودی برات جبران میکنه.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام .. عزیزم  فقط بخاطر تشکر مخصوص از خودت بود و اینکه همانطور که خودم باشنیدن جواب +بچه ها خو ...

بازم ممنون ازت که خبر دادی و امیدی شدی برا دوستای منتظرت....

آناجان به غلظت خون فکر نکرده بودم داخل خونه لاک پشتی راه میرم درضمن ابم از یک لیتر بیشتر میخورم &nb ...

بابا دمت گرم یه لیترررررر....

غرق نشی.....

ببین عزیزم شما بطری آب بذار کنارت.....

ریز ریز بخور با لیوان نخور....

اینطوری اذیت نمیشی....

دیدی خالی سخته یه کم آب میوه بهش اضافه کن طعم دارش کن راحتتر بخور....

ولی کلا ریز ریز بخور.....

2706