2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819495 بازدید | 669141 پست
عزیزم دکتر برا من گونال و ستروتاید و هاش ام جی داده میخوام برم تهران گونالمو با خودم ببرم لازم میشه ...

نه مشکلی نیست منم همین کار و میکردم فقط بار اول نمیدونستم که باید داروها رو ببرم دکتر دعوام کرد🤣

خدای مهربونم شکرررررت .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آنا دلم میخواد بمیرم

عزیزم دور از جونت.....

میدونم سخته....

زو بار این تلخیو تجربه کردم....

بعضی دوستان خیلی خیلی بیشتر این درد رو کشیدن....

اما بدون آخر قصه مون شیرینه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
@armaqhan       سلام عزیزم خوبی کجای گلم اوضاع رو به راهه باز سونو رفتی ؟

عزیزم مگه سیکلش کنسل نشد؟

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

من اصلا متوجه نشدم کنسل شده واقعا متاسف شدم 😞خدا خودش بهتزین معجزه شو نشونش بده🙏🏻

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

آنا جان شماکه انتقال داده بودی نمازت نشسته میخوندی ؟ فشار نمیومد روی شکمت ؟ 

من هر دفعه نشسته خوندم ولی احساس میکردم فشار به شکمم میومد یا حساس شده بودم 

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2738
آنا جان شماکه انتقال داده بودی نمازت نشسته میخوندی ؟ فشار نمیومد روی شکمت ؟  من هر دفعه نشسته ...

الهام جان من کلا رو صندلی میشینم میخونم.از اولش.

برا سجده هم خم نمیشم مهر رو میارم.بالا میچسبونم ب پیشونی.خب قطعا خم شدن فشارمیاره..عزیزم.ما شرایطمون خاصه حتما خدا همینم.ازمون قبول میکنه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
درضمن آنا جان همیشه انچنان استراحتی نداشتم نمیدونم ایدفعه چیکارکنم 🤕

تا اناجون.بیاد من جاش جواب میدم😅😅عزیزم بیا ایندفعه روال کارتو تغییر بده واستراحت کن..حداقل سه روز اول بنظرمن مهمه..من  3روز اول کامل استراحت کردم فقط برا نماز وغذا وسرویس بلندشدم..غذا هم تو رختخواب برام میاوردن بقیه روزا هم استراحتم نسبی بود ولی تاحدی کار خونه هم میکردم..ایندفعه خواهشا هوس نکن بعد انتقال بری رستوران ناهاربخوری وگردش کنی 😜😜

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

سلام دوستان 

من روز اوله انتقالمه الان لک قهوه ای اومده 

کسی اینجوری بوده ؟؟؟

امروزم دوتا امپول پروژسترون زدم 

تکرر ادرار هم گرفتم همه اش تو دسشوییم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
سلام دوستان  من روز اوله انتقالمه الان لک قهوه ای اومده  کسی اینجوری بوده ؟؟؟ امروزم دو ...

نگران نباش عزیزم اون لک.بخاطر دستکاری رحم هست.

من اصلا متوجه نشدم کنسل شده واقعا متاسف شدم 😞خدا خودش بهتزین معجزه شو نشونش بده🙏🏻

فکر کنم اگه قاطی نکرده باشم بدنش به دارو جواب نداده بود....

آنا جان شماکه انتقال داده بودی نمازت نشسته میخوندی ؟ فشار نمیومد روی شکمت ؟  من هر دفعه نشسته ...

عزیزم من کلا رو صندلی میشستم میخوندم پشت میز....

من زانوم مشکل داره....

اگه منظورت رو زمین نشستنه که سختتره....

البته من موقع خونریزی و استراحت مطلقم حتی خوابیده میخوندم....

2706