2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819155 بازدید | 669103 پست
مرسی انا جونم.الان گفتم بابامو بفرستم با دفترچم بره مطب دقیق بپرسه😑اخه خیالم راحت نمیشه.میترسم تا و ...

عزیزم نمیشه مقایسه کرد مثلا من ویتامین دی نداشتم....

فمیبیون و کلسی کر و پریناتال داشتم....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
مرسی گلم.چشم.من ویتامین دی ۱۰۰۰ روزی یکی میخوردم تا حالا.اینم خودش ۴۰۰ تا داره!

نگران نباش الان بابا جان میاد خیالت رو راحت میکنه

میدونی ویتامین به صد تا چیز ربط پیدا میکنه

مثلا دوست من تو بارداری اصلا دی نمیخورد چون بچه ش داشت خیلی درشت میشد یا یکی دیگه بود که باید حتما دوز بالایی ویتامین b ۱۲ میخورد

اینه که نسبت به سن خودت و جنین گوگولی مگولی ت باید خود دکتر نظر بده

خاکستری  جون برام خیلی دعا کن ۴ خرداد شب قدر آزمایش دارم☺

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از پاسخگوییت گلم   .پس باید رفت ودید که چه جوره  و چه مراحلی باید گذروند  ...

الهی آمین 

ممنون دوست جان😘

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
عزیزم نمیشه مقایسه کرد مثلا من ویتامین دی نداشتم.... فمیبیون و کلسی کر و پریناتال داشتم....

ازش خواستم فمیبیون برام بنویسه گفت گیرت نمیاد به این اسونیا😓گفت تهران هم به زور گیر میاد.بعد گفت این مکملی که برات نوشتم هم خوبه...نمیدونم انا جونم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2731
عزیزم ان تی و ازمایش غربالگریم خوب بود همه چی ریسک پایین بود ولی یکی از فاکتورها که ربطی به سندروم و ...

ایشالا که اون آزمایشم جوابش خوب باشه عزیزم ممنونم که جواب دادی

پس قرارداد شما  خیلی پروپیمونه😄 در واقع مال ما هیچی پرداختی نداره درمقابل نوع قرار داد شما.ولی ...

درسته پر پیمونه اما خوب دیگه شکر خدا بهش نیازی ندارم....

اون وقتی که نیاز داشتم سقفش کمتر بود و هزینه هام بالا بود....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
نگران نباش الان بابا جان میاد خیالت رو راحت میکنه میدونی ویتامین به صد تا چیز ربط پیدا میکنه مثلا ...

اها اینا هم درسته گلم...ممنون فداتشم.اره بابام بیاد خیالم راحت میشه

مرسی مهربونم خیلی لطف کردی

حتما حتما برات دعا میکنم عشقم😍😍😍ان شاالله یکی از بهترین روزهای زندگیت میشه ۴ خرداد...😘

برات از همین دغدغه های الانم که همه رو کلافه میکنه ارزو میکنم🤣😘من هرروز یه مسئله ی جدید دارم خداییش

ولی برای همه ی منتظرا دعا میکنم به ارزوی قلبیشون برسن.چه روز خوبی ازمایش داری..من روز مادر ازمایش دادم...یکی از بهترین روزای زندگیم شد😍به وروجک تو دلیت اطمینان دارم که محکم چسبیده بهت💚

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

انا جون بابام الان زنگ زد گفت گفته یدوفولیک رو قطع کن بقیه ش رو روزی یکی بخور...توکل میکنم به خدا😐😑

یعنی روزی یکی مکمل،روزی یکی فیفول،روزی یه دونه ویتامین دی

قرص لووتیروکسین هم روزی نصفی میخوزم برا تیروییدم

2740
بی بی چک گذاشتم منفی بود دلم داره میترکه

عزیزم چرا گذاشتی؟

ازمایش هارو میرم میدم شنبه تاانتقالم جوابش میاد..دوس داشتم عمل هم برم ؛خیالم راحت شه .لاهوتی میگه با ...

کلا ادمو گیج میکنن هم دو دل 😶 نگران نباش عزیزم ان شالله ننه میشی به این چیزا نمیرسی🙏🏻🌹 

انتقال دومت کی هست ؟

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2706