2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819245 بازدید | 669104 پست
 عزیزم می دونی چرا می سوزونن؟ یعنی تخمکا بالغ نشدن وآزاد نشدن موندن تو تخمدونا که دکتر مجبور می ...

با لاپاراسکوپی می کنن این عملو دکتر چطوری چنین تشخیصی میده

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
سلام نیوا جان خوبی نی نی کوچولوت خوبه؟؟😘😘😘 پیشه کی رفتید واسه طب سنتی؟؟؟ به نی نیه نازت بگو واس ...

عزیزم سلام مرسی ما خوبیم تو خوبی گلم؟بخدا خیلی برات دعا میکنم انشالله ک خدا دعاهامو بشنوه.انشالله ک انتقالت مثبت میشه و ب طب سنتی نمیرسی.من پیش یه آقایی ب اسم آقای عسکرزاد تو استان ایلام رفتم نسخشون طبق نسخه آیت الله تبریزیان هست

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه تا سونو آنومالی چیزی نمونده چرا دو بار بری سونو بزار همون موقع برو این چند وقتم بیشتر استر ...

چشم خانمی.اگه هفته ی ۱۸ باید برم انومالی کمتر از سه هفته دیگه مونده ان شاالله...الان ۱۵ هفته و ۳-۴ روزم فکرکنم....اره فکرکنم این بهترین کار باشه...

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
اناجون اونوقت شما ماهی ک فولیکول غالب نداشتین پریودتون سر وقت اتفاق افتاد؟ یهنی حالا من باید انتظار ...

عزیزم اتفاقا فکر میکردم تاخیر داشته باشه نداشت سر موقع هم پریود شدم....

البته اگه درست یادم مونده باشه....

مال ۶-۷ سال پیشه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
 عزیزم می دونی چرا می سوزونن؟ یعنی تخمکا بالغ نشدن وآزاد نشدن موندن تو تخمدونا (تخمدانها)😐که د ...

معمولا وقتی تخمدان پلی کیستیکه این کارو میکنن چون تعداد تخمکا بالاس جا برای رشد ندارن و کوچیک میمونن برا همین کوتر میکنن ک قسمتایی ک تخمکا خیلی زیاد و ریزه سوزونده بشه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
با لاپاراسکوپی می کنن این عملو دکتر چطوری چنین تشخیصی میده

بله با لاپرا می کنن ولی منم نمی دونم اصن دکتر چرا اینکارو انجام میده یعنی چی باعث میشه که دکتر کوتر تخمدان کنه🤔

عزیزم سلام مرسی ما خوبیم تو خوبی گلم؟بخدا خیلی برات دعا میکنم انشالله ک خدا دعاهامو بشنوه.انشالله ک ...

ممنون عزیز دلم😘😘😘😘

اگه زحمتی نیست میشه آدرس و شماره تلفنشو بدی داشته باشم بد نیست

2740
اناجون اونوقت شما ماهی ک فولیکول غالب نداشتین پریودتون سر وقت اتفاق افتاد؟ یهنی حالا من باید انتظار ...

چون ضخامتت ۶/۵ بود برا همین گفتم احتمالا فولی غالب خواهی داشت با تاخیر منظورم این بود....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
چشم خانمی.اگه هفته ی ۱۸ باید برم انومالی کمتر از سه هفته دیگه مونده ان شاالله...الان ۱۵ هفته و ۳-۴ ر ...

چشمت سلامت باشه.بسلامتی گلم انشالله ک تا اونموقه همه چی عالی پیش میره

سلام عزیزم یه سوال داشتم از خدمتتون ....شما خراش آندومتر انجام دادید؟کار سختیه،چون دکترم بهم گفته که ...

سلام عزيزم

من امروز انجام دادم هيسترو شدم و خراش هم انجام دادن

با بيهوشي بود و من چيزي متوجه نشدم ودرد بعدش هم در حد درد خفيف پريوده ، خوندم كه بعضي از دكترا تو مطب هم انجام ميدن فكر كنم

من

بله با لاپرا می کنن ولی منم نمی دونم اصن دکتر چرا اینکارو انجام میده یعنی چی باعث میشه که دکتر کوتر ...

پس فهمیدی به من بگو😬

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
گلم‌مشکل شوهرتون بود یا خودتون؟

هم خودم هم شوهرم مشکل اساسی داشتیم خدا معجزه کرد برامون

ببین هر چیزی که مناسب دبعته بخور.... طبق روال عادی زندگیت.... چیز عجیب غریب نمیخواد بخوری.... چیز ...

مرسی اناجون، خواهر مهربون، مامان لایق فرشته هاش، منم تصمیم گرفتم اگر قرار بر پانکچر مجدد باشه قبلش حداقل شش ماهی استراحت و اقدام طبیعی برم و بیخیال باشم و زندگیمو‌بکنم ب خدا داغون شدم از دست رفتم روحم پوکید، نمیتونم اصلا ادامه بدم اینجوری، فعلا تموم شد ماجرای میکرو برای من حداقل تا امسال، فعلا میبرم ایمنی انعقادیا رو ب طرازی نشون بدم و بعدش ازش بخوام بهم بگه تا کی میتونم بیخیال بشینم و‌ به باردارری فکر نکنم

این از این

حالا میمونه برگشتن بدنم ب تخمک گذای خودش که نمیدونم چ کار باید کرد 

...
2706