2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819278 بازدید | 669105 پست
اندومترم شش و‌نیم بود، فولیکول هشت، یعنی روز ده سیکل این اندومتر طبیعیه؟؟ نکنه تخمکه ازاد شده رفته؟

عزیزم شما اقدامتو داشته باش به نظرم این ماه تخمکگذاریت قراره دیرتر اتفاق بیفته....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
فدااات نه اینکه آخه الان باردارم نشستم حالا فک می کنم سرکلاژو چیکارکنم😂😂😂خدا شفام بده منم یجور د ...

این حرفها چیه عزیزم

ان شاء الله به همین زودی  باردار میشی 🤰👼👶

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بالا میاری عزیزم؟؟

آره اوایل خیلی خوب بودم از هفته هفتم همش بالا میارم دکتر گفت شاید بخاطر فشاریه ک موقع بالا آوردن بهت میاد.پنتو پرازول بهم داد میترسم استفاده کنم

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2728
عزیزم شما الان انتقال دادی فقط به چیزای خوب فکر کن ولی احتیاطا آزاتو نشون دکتر بده شاید دارویی اضافه ...

اره عزیزم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
خوب انعقادیت که کنترل شده....

ممنون گلم😚

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
عزیزم دیگه گذشته.... حالا که قبول کرده اومده.... میخوایی با روحیت منصرفش کنی از همکاری؟؟؟

ایشون ک فی نفسه فک نکنم دیگه ب هیچ‌وجه باهام همکاری کنه اون مدلی که دکتر جنتی برگشت گفت عالیه دیگه حرف منو‌گوش نمیکنه، دکتر هم نمیدونم قبل ورود ما چ کیسی رو‌ویزیت کرده بود ک به تحرک آ صفر و ب ۲۵ گفت عالی

...
عزیزم شما اقدامتو داشته باش به نظرم این ماه تخمکگذاریت قراره دیرتر اتفاق بیفته....

الهی توکل ب خودت خدای بزرگم

اناجون ممکنه هروقت بودی بگی آز سی دی هامو‌بزارم نگاه کنین بعدش سریع بردارم؟

...
2738
آره اوایل خیلی خوب بودم از هفته هفتم همش بالا میارم دکتر گفت شاید بخاطر فشاریه ک موقع بالا آوردن بهت ...

الهی بگردم...منم سردخترم انقدر بالا میاوردم که اخراش خونی بود دیگه.ببین قشنگ خون بالا میاوردم..وای یه بار نارگیل خوردم.نمیدونستم میخاد اینطور بشه که.قشنگ خون بود که میومد بالا تا چند روز..لوله مری م کلا زخم شده بود.واسه یازده سال پیشه.ولی انقدر اذیت شدم هنوز تک تک روزاش یادمه.میفهمم چی میگی.اون موقع من دکتر درست حسابی هم نمیرفتم ..فقط رنج کشیدم.سخته میدونم...دکترت دارو داده بخور..وگرنه خیلی اذیت میشی .از بارداری هیچی نمیفهمی.داروتو بخور...

الهی بگردم...منم سردخترم انقدر بالا میاوردم که اخراش خونی بود دیگه.ببین قشنگ خون بالا میاوردم..وای ی ...

وای عزیزم انشالله ک بارداری بعدیت بی دردسر و راحت باشه.تا چند وقت اونجور بودی؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
وای عزیزم انشالله ک بارداری بعدیت بی دردسر و راحت باشه.تا چند وقت اونجور بودی؟

مرسی عزیزم

خدانکنه تو اینطور باشی ولی تااخر نه ماه.یادمه بالااوردم رفتم اتاق عمل...

ان شاء الله که واسه تو رفع میشه زود.من اون موقع اصلا دارو نمیخوردم...ببین غذاهایی بخور که به اصطلاح اسید نداشته باشن.مثلا ترش نباشن خیلی زیاد یا سفت و زبر نباشن..که به مریت اسیب نزنن

مرسی عزیزم خدانکنه تو اینطور باشی ولی تااخر نه ماه.یادمه بالااوردم رفتم اتاق عمل... ان شاء الله که ...

باشه عزیزم مرسی.الان دخملت خوبه؟ سارا تو یه دخملی داری؟

باشه عزیزم مرسی.الان دخملت خوبه؟ سارا تو یه دخملی داری؟

اره عزیزم

جات خالی .لم داده جلوم داره لواشک میخوره.انگار نه انگار امتحان داره فردا 🤣 

اره عزیزززم..نمیدونستی؟😁

تو بارداریم کلی وزن کم کردم و اذیت شدم.ولی دخترم خیلی خوشگل و تپلی بود.انگار نه انگار نوزاد بود.😁 این حالت تهوع های بارداری فقط از بدن خودت کم میکنه.به بچه اصلا کاری نداره.اون غنچه از استخوناتم که شده تغذیه میکنه...من یادمه استخونای رونهام درد میکرد... تا جایی که میتونی خوب به خودت برس عزیزم...

2706