2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818791 بازدید | 669098 پست
عزیزم انشالله بدنت داره با این تاخیرا تمرین میکنه برا یه تاخیر پریودی طولانی.... انشالله پریود بعدی ...

فداتشم انا جونم عزیزم ممنونم از دعاهات 😘😘😘 ولی دلم میخواد دلیلشو بفهمم ،یعنی نیازی نیست دکتر برم ؟

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
سلام انا جون من امشب که 17انتقالم بود رفتم از دادم متاسفانه ایندفعه هم خدا منو لایق ندونست که هدیه ...

عزیزم خیلی دلم میگیره وقتی دل گرفته و شکستتون رو میبینم....

از خدا میخوام به حرمت همین دو تا ف شتم به زودی یکی دو تا از این فرشته ها قسمتتون بشه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستانی که تجربه انتقال منفی داشتن بعد از قطع داروها چقد طول می کشه تا شروع پری؟  من دفعه اول ...

عزیزم معمولا ۳ الی ۷ نهایت ده روزه پریود میشی.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
الهام جون عزیزم انشالله خدا بحق این روزای عزیزش کمکت کنه ومشکلت حل بشه انشالله

الهی آمین دوست عزیز خدا خودش چاره ساز هممون باشه🙏🏻

از خدا و جدم میخوام دوباره مادربشی 🌹🙏🏻

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2731

بچه ها من امروز روز ۴۰ سیکلمه هنوز پریود نشدم دیگه علائمشم ندارم،سیکل قبل انتقال منفی داشتم،تقریبا یه هفته پیشم آز دادم منفی بود عددش ۳ بود،حالا موندم چیکار کنم برم دکتر یا صبر کنم باز؟

و اینکه نحوه برخوردش و پاسخگویی به مریضش چطوره وقت میزاره یا نه من هنوز خودشو ندیدم ماما ها براه تست ...

عزیزم برا ویزیت اولت چه تستهایی نوشته برات که هزینش انقدر شده؟؟

اگه دوست داری بذار برامون....

عزیزم آب انار نمیدونم ولی من روزی ۲-۳ تا انار شیرین میخوردم..... چون طبعم سرده انار ترش نمیخوردم... ...

آنا جان واقعا دستت درد نکنه همیشه پاسخگو هستی خدا اجرت بده !

@تورك_آنا اناجون دكتر جنتي كارشون خوبه؟؟

بله عزیزم کارش خوبه برا ما که خوب بود هم اخلاقش هم تجویزاش هم امید دادنش....

2738
elii جون می سه عکس رحمت رو بذاری؟

عزیزم چون لوله هام بسته بود عکس رنگی نشون نداد

خودمم تو هیسترو سونوگرافی دیدم دقیقا مثل پروانه بود دو تا رحم مجزا مثل دو‌تا بال پروانه ولی عکسشو ندارم که بذارم 

بله عزیزم کارش خوبه برا ما که خوب بود هم اخلاقش هم تحویزاش هم امید دادنش....

انا جون دکتر سلطانزاده خوبه یاجنتی؟؟؟؟؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
عزیزم خدا انشالله این دفعه از منت بنده هاش رهات میکنه و به زودی زیر سند مادرشدنت مهر تایید میزنه.... ...

التماس دعای فراوان دارم عزیزم اگر جنینی تشکیل بشه فردا خبر میدن و جمعه انتقال میدن !

الهی که نتیجه مثبت بگیری عزیزم حتما دکترت صلاحتو می دونست منم تو عکسرنگیم اون یکی لولمم نوشته بود ان ...

عزیزم من بارها گفتم روزه اونم برا کسایی که مشکل انعقادی دارن و تو سیکلم هستن خوب نیست بازم بستگی به خودتون داره که بخوایین ریسک منین یا نه....

من به شخصه اعتقاد دارم برا کسی که میخواد روزه بگیره بهتره تو ماه رمضان سیکل شروع نکنه....

عزیزم من بارها گفتم روزه اونم برا کسایی که مشکل انعقادی دارن و تو سیکلم هستن خوب نیست بازم بستگی به ...

انا جان برای بعد از انتقال 

برا تزریق امپول میخوام یکی بیاد برام تو خونه بزنه 

که ۲۰ تومن هم میگیره 

به نظرت تا چند روز بیاد خوبه. فکر کنم پرژسترون رو برا ۲۰ روز داده  

یعنی چند روز بعد میتونم خودم دیگه برم درمانگاه 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
آنا جون دکتر برام دیفرلین و لتروزول و آسپیرین نوشته لتروزول نمیدونید برای چیه؟؟ و اینکه ضخامت اندوم ...

عزیزم برا تحریک تخمدانه....

احتمالا با تحریک تخمدان میخواد ضخامتت رو بالا ببره....

2706