2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821397 بازدید | 669211 پست
عزیز دلم دوتا گرید بی  من فک کنم مشکل ایمنی دارم چون با این همه استرس و استراحت نکردن و کار ...

چون بتا رفت بالا و افت کرد فکر میکنی ایمنی داری یا دلیل دیگه ایی واسه ش داری

ممکن جنین ضعیف باشه و اصلا به گرید نیست.

البته اگر ازمایش ها رو کامل کنی یه قدم جلو تر میافتی.

الهی که به زودی خبرهای خوب و خوشحال کننده ازتون بشنویم بانو🌹

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
ذخیرت چقدره؟و چند سالتِ لوله ها هم درگیرن؟ مشکل اسپرم هم دارید تا حالا پانکچر شدی؟

ذخیره که گفتم شش صدمه ، لوله ها و رحم مشکلی نداره همسرم تعداد اسپرمش کمه شش میلیون ، تا حالا پانکچر نکردم ولی تو سیکل ای یو ای بعد کلی دارو روز نه پریودی دوتا فولیکول ۱۵ و ۱۶ داشتم ، چهل سالمه و یک دختر دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دوستان با یک صدم هم امید دارن و تلاش میکنن.... پس ناامید نشو و ادامه بده.... حتی با ذخیره چن ...

توکل بر خدا والا منم مرتب در تلاشم طبیعی و پزشکی فقط مشکل فرصت کم و سن بالام هست 😕

خانما کسی از زین خبر نداره؟؟؟ببینم قل دومش انشالله قلبش تشکیل شد واسش؟؟

عزیزم ظاهرا تشکیل نشده بود تو آخرین خبری که داد....

خدارو شکر به خاطر همون یه معجزه دوست داشتنیش.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
الهی که نتیجه مثبت بگیری عزیزم حتما دکترت صلاحتو می دونست منم تو عکسرنگیم اون یکی لولمم نوشته بود ان ...

اگر ذخیرت پایین نیست روزه مشکلی نداره باز با دکترت مشورت کن عزیزم

اما قند و شکر برای رشد تخمک خوب نیست همینطور برنج و نان سفید

باید برای رشد شون امگا۳ و ویتامین ایی و سی بخوری

که باز حتما با مشورت دکترت

و اینکه انسداد لوله با هیدروسالپنکس فرق داره

اگر انسداد باشه از بیرون آندومتریوز بسته ش که به رحم مربوط نیست و با اونیکی لوله میتونی باردار بشی البته اگر همون سمت تخمک خوب بهت بده

اما هیدرو باید برسی بشه که عفونتش وارد رحم میشه یا ارتباط ش قطع شده با هیستروسکوپی معلوم میشه.

مرسي🌹 از غصه دارم ميميرم رفتم اي وي اف بدنم خراب شد ديگه فوليكول غالب ندارم ب طور طبيعي😭😭😭😭😭 ...

عزیزم ذخیرت چنده و چند سالتِ

@تورک_آنا       خپ آناجون دارم یه تنه سوال های ملت ر جواب میدم😂😂😂😂😂😂 هن ...

دمت گرم عزیزم.....

به قول ما ترکها....

"گؤزوم آرخادا قالماز"

ترجمه تحت الفظی....

"چشمم نگران پشت سرم نیست"

یا راحتتر بگم خیالم راحته که این خونه کلی پرچمدار داره و چراغش تا ابد روشنه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2738
عزیزم ظاهرا تشکیل نشده بود تو آخرین خبری که داد.... خدارو شکر به خاطر همون یه معجزه دوست داشتنیش... ...

بازم خداروشکر که نا امید نشد 

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
رفتم سونو یکیش جذب شده بودش و اون یکی هم گفتش ک اب دور سر جنین کمه ولی سنش و رشدش خوب بود کلی ترسیدم ...

عزیزم تا میتونی آب زیاد بخور....

استراحتت بیشتر باشه.....

نیاز باشه بهت سرمم میدن....

نگران نباش اصلا....

سلام دوستان چه طوری می تونم یه تاپیکی که خودم ایجاد کردم رو حذف کنم؟

عزیزم باید به نی نی یار بپی....

نی نی یار ۱ تا ۵ یکیو صدا کن ازش بخواه....

سلام انا جون،،،،بازم رفتم چند جای دیگه پرسیدم وعسه ازمایشات گفتن ازاد میشه۲میلیون،،،اقاهه که تو ازمایشگاه بود میگفت چرا میخای سرخود این ازمایشارو انجام بدی برو پیشیه متخصص خون تا هرکدوم که لازمه رو واست بنویسه،،،اون چندتا سی دی که گفتید مهمه اونم پرسیدم گفت هزینه اش میشه۳۶۰هزار البنه ازاد،،،بادفترچه۲۷۰هزار،،،،حالا بنظرتون برم پیش متخصص یا نه؟؟؟

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
ذخیره که گفتم شش صدمه ، لوله ها و رحم مشکلی نداره همسرم تعداد اسپرمش کمه شش میلیون ، تا حالا پانکچر ...

خوب بله ذخیرت پایینِ 

انشالله ای وی اف برات جواب میده 

داروهای ضعیفی گرفتی که سایز تخمک انقدر شد

چی بود داروهات ؟

توضیح دادم که هم تخمک و همینطور اسپرم 

تحت تاثیر سن و ذخیره و تغذیه و ارث و استرس و ... قرار میگیرن و کیفیت شون پایین میاد

حالا تازه این جنینِ

شما باید از نظر ایمنی و انعقادی و آندومتریوز (شدید) و اندومتر منظم و تیروئید و پرولاکتین و صد تا چیز دیگه برسی بشی 

اینطور نیست که سن چون ۴۰ هست و تخمک چون ذخیرش رو به تموم شدنِ دیگه تمومِ

ممکن جنین تشکیل شدت ریز و یا گرید سی باشه اما ژنتیک ش خوب باشه میگیره

شما (هر دو )با تغذیه و مکمل و ورزش و ارامش میتونید روی کیفیت جنین تون تاثیر بزارید

منم دقیقا حس تو را دارم تازه دیگه جنین هم ندارم و باید از اول پانکچر کنم نمیدونم واقعا خدا چرا با ...

خواهری منم همینکه دیگه جنین ندارم همینکه ذخیره تخمدانم خیلی پایینه..

خدایا دمت گرم

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....