2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819682 بازدید | 669150 پست
ایشالا که بچه ی منم قوی باشه بمونه تقصیر ماما بود زنگ زدم مطبِ دکترم ماما ترسوندم گفت اگه تا چند روز ...

عزیزم وقتی علت خونریزیت رو دکتر گفته خون پشت جفت هست...پس استرست واس چیه. هرچقدر هم خونریزی داری اصلا نترسو استراحت کن. چون طول میکشه تاکانل رفع بشه...هیچ مشکل هم برا بچه پیش نمیاد

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
نمیتونی جلو جلو آزمایش بدی که.... باید اول سونو بری بعد فرداش با جواب سونو بری آزمایشگاه. روز آزمایش ...

میدونم عزیزم.اخه من ازمایشای اولیه ی بارداری رو دیر دادم کلا.هنوزم نبردم پیش دکتر.میگم اگه اون ازمایش دیر جوابش میاد تا زودتر برم یه ویزیت بشم.انقد دکتره انرژی منفیه دوست دارم کمتر برم🤣چون سونوی ان تی من پنجشنبه ست.پس واجب شد پس فردا که دکتر برگشت برم پیشش یه سر

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تیر کشیدن واژن طبیعیه. میگن به خاطر بزرگ شدن رحمه من دردای عجیب غریب داشتم. مقعدم تیر میکشید فک میک ...

عزیزم.دقیقا اون روزاتو یادمه...خداروشکر که همه چی بخیر گذشت...انشاءالله بابغل کردن گل پسرت صحیح وسالم همه اونروزای پراسترس میشه ی خاطره فقط🙏

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم وقتی علت خونریزیت رو دکتر گفته خون پشت جفت هست...پس استرست واس چیه. هرچقدر هم خونریزی داری اصل ...

خدا از زبونت بشنوه عزیزم.اخه من به ماما هم گفتم دکتر اینجوری گفته ولی ازم پرسید خونریزیت بیشتر از یه سکه بود گفتم اره خیلی بیشتر بعد گفت اگه اینطوره و تا چند روز دیگه رفع نشه تهدید به سقطی.از یه طرف میگفت استرس نداشته باش از طرفی با این حرفش حالمو بد کرد

2728
خدا از زبونت بشنوه عزیزم.اخه من به ماما هم گفتم دکتر اینجوری گفته ولی ازم پرسید خونریزیت بیشتر از یه ...

عزیزم.مهم حرف دکتره...ماما چی میدونه..!.همین رویا جون خون ازش فواره میزد طفلکی..الانم ک دیدی خداروشکر چیزی تا اومدن گل پسرش نمونده

خدا از زبونت بشنوه عزیزم.اخه من به ماما هم گفتم دکتر اینجوری گفته ولی ازم پرسید خونریزیت بیشتر از یه ...

عزیزم اصلا به این انرژی منفیا توجه نکن.منم رفتم دکتر زنان.بدون هیچ خونریزی و لکه ای.گفتم برای چندثانیه کمرم یا دلم میگیره.گفت نباید بگیره!این تهدید به سقطه!کلا زد منو زیر و رو کرد.بچه ها خبر دارن تا چندروز من داغون بودم ولی خودمو جمع کردم.فقط به سلامتی وروجکت فکرکن.مطمئن باش حالش خوبه.استراحت کن و شیاف و امپولتو استفاده کن.ان شاالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد.نی نیهای ما قوی تر از این حرفان

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزم.مهم حرف دکتره...ماما چی میدونه..!.همین رویا جون خون ازش فواره میزد طفلکی..الانم ک دیدی خداروشک ...

ایشالا که بچه ی منم قوی باشه و بمونه.خدا حفظ کنه نی نی های نازنینتونو عزیزم

عزیزم اصلا به این انرژی منفیا توجه نکن.منم رفتم دکتر زنان.بدون هیچ خونریزی و لکه ای.گفتم برای چندثان ...

اره بخدا حرف که از دهن آدم دربیاد میگن خطرناکه بعد انتظار دارن استرسم نگیری.قربونت برم ایشالا عزیزم.ایشالا تمام مادرای منتظر دلشون شاد بشه

2738
اره بخدا حرف که از دهن آدم دربیاد میگن خطرناکه بعد انتظار دارن استرسم نگیری.قربونت برم ایشالا عزیزم. ...

اره بعضیا بلد نیستن ارامش بدن به بیمارشون...

چیکارکنیم دیگه.مجبوریم خودمون فقط انرژی مثبتا رو جذب کنیم...خدانکنه عزیزم.مواظب خودت و فندقت باش.ان شاالله همه مامانا به سلامتی وروجکاشونو بغل بگیرن و همه ی منتظرا هم روزای شیرین و پراسترس بارداری رو تجربه کنن

بچه ها میدونم خیلی سوال میپرسم.ولی دیشب تاحالا سمت چپ شکمم طرفای نافم اونورا مثل وقتی پوست ادم کش میاد اونجوری میشه.دردش غیرقابل تحمل نیستا.ولی فقط یه سمت شکممه.چرا اینجوری میشه بنظرتون؟کسی تجربش کرده این حسو؟انگار یکی نیشگون میگیره هی.دردش در اون حده

بچه ها سلام هزار الحمدلله ب برکت محمد و آل محمد و این عید بزرگ از مرکز زنگ زدن گفتن از ۹فولی شش هف ت ...

خدا رو شکر مهیا جان خیلی خوشحال شدم.به امید خدا همین ماه مامان میشی

با سنو خوب اومدی🤣🤣😂😂

بچه ها سلام هزار الحمدلله ب برکت محمد و آل محمد و این عید بزرگ از مرکز زنگ زدن گفتن از ۹فولی شش هف ت ...

سلام عزیزم خدارو شکر همیشه غافلگیر میکنه همه رو از خوشحالی😗😗😗😗خیلی برات خوشحالم عزیزم

ببین من بلافاصله بعد هر آمپول دستمال و با آب داغ خیس میکردم و میچلوندم و میزاشتم رو ب ا س ن م و ماساژ میدادم

واقعا عالی بود هی آبش و عوض کن عزیزم و داغ باشه

موفق باشی⚘⚘⚘⚘⚘⚘

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

بچه ها اگه قرص بخوریم مثلا یه ربع یا نیم ساعت بعدش بالا بیاریم باید دوباره اون قرصو بخوریم؟من فولیک اسید رو که خوردم چند دقیقه بعدش حالم بد شد و بالا اوردم....بنظرتون اثرش از بین میره؟

2706