2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818686 بازدید | 669096 پست
بچه ها سلام هزار الحمدلله ب برکت محمد و آل محمد و این عید بزرگ از مرکز زنگ زدن گفتن از ۹فولی شش هف ت ...

به سلامتی   خداروشکر انشالله که به زودی تبدیل به فرشته های زمینی توی دلت بشن

ممنونم از دعای قشنگت آزی جون🌹 خیلی عذاب کشیدم تو هرمرحله یه حرف نامربوطی شنیدم بالاخره تا امروز، انشالله خدا نظر لطفشو شامل کنه، راستش از روزی ک ای وی اف شروع کردیم فعلا تو مرحله تشکل جنین گیر افتادم و داستان و ماجرا و خلاصه بماند

ازی جون حس میکنم نی نی گولو نشسته تو دلت🙃🌺

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها سلام هزار الحمدلله ب برکت محمد و آل محمد و این عید بزرگ از مرکز زنگ زدن گفتن از ۹فولی شش هف ت ...

سلام محیا جون خوبی...خداروشکر مامان کلی فسقل شدی پس..عزیزم یه خواهش که ازت دارم ایندفعه اصلا ذهنتو درگیر گرید واینچیزا نکن و اصلا پرس و جو نکن ک خوبه یابد .فقط بسپار به خدا..باروحیه خوب و انرژی مثبت جلو برو شک نکن مامان میشی...فک.کنم اناجون میگفتن روز اول کمپرس سرد و روز بعدش کمپرس گرم بذار ...

کی انتقال میدی بسلامتی؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

آزی جون در چه حالی با اون جوجه...سرگیجه خوب شد؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2728
عزیزم منم همینجورم. کلاتهوع دارم تو دهنم همش تلخ وبدمزه هس به بوی  بشدت حساسم...ازهمه غذاها بدم ...

اوف نگو بخدا از دیروز تاحالا من داغونم یعنی با چوب شور خودمو نگه داشتم.مامان منم دقیقا گریه ش میگیره میگه بخدا موندم چی درست کنم برات.امروز گوشت شترمرغ برام درست کرده بود که نوشته بود خیلی برای زنای باردار خوبه یعنی نصف غذامو خورده بودم که حالم بد شد و همشو ....

از بعد اون هیچی نتونستم بخورم.به زور یه دونه موز و دوتا لقمه‌نون و پنیر خوردم..مامانم میگه‌چی برات درست کنم خودمم نمیدونم.هیچی دلم نمیخواد.فقط دلم چیزای ترش و شور میخواد...سخته ولی فدای سر جوجه هامون.دقیقا نگرانی منم همین بود که شاید مواد لازم به جوجه نرسه ولی انا جون گفت اون هرچی بخواد از بدنمون میگیره.ولی خودمون ضعیف میشیم.من یه مدت خیلی خوب بودما.دوباره دیشب تاحالا اینجورم.ان شاالله به سلامتی بگذره برای همه ی مامانا

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزم کپسول زینتوما برای تهوع بارداری خوبه برای من جواب میداد.در واقع همون زنجبیله امتحان کن ضرر ندا ...

زنجبیل بد نیست برای باردارا؟اخه من اونموقع که پریود بودم میخوردم برای تسکین دردم.و از وقتی مثبت شدم دیگه کلا استفاده ش نکردم.حالا منظورم اینه قرصش بی ضرره؟

حتما فردا پس فردا باید برم پیش دکترم بگم برام قرص بنویسه برای تهوع

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
ممنونم از شانس گندم امروز پاشدم دیدم خونریزی کردم😢 تا دیشب لکه بینی بود باز دوباره خونریزی کردم پری ...

سالمه عزیزم. منم همینطور بودم. از هفته 6 شروع شد تا هفته ۱۲. خونریزی هااااا.... مونده بودم اینهمه خون از کجا میاد! بهت حق میدم. خیلی آدم وحشت میکنه

من هم خونریزی داشتم هم درد و انقباض شدید. اومده بودم تو تاپیک به بچه ها اعلام کردم که سقط کردم😊. اما بخیر گذشت. چاره اش فقط استراحته و بس. هیچ‌ کار دیگه ای لازم نیست بکنی

2738
نگران جوجه نباش اون بهش همه چی میرسه نگران خودت باش.....  عزیزم چهار مغز چی اونم نمیتونی بخوری ...

من از پسته متنفر شدم

هروقت میخورم حالم بد میشه😑بعضی وقتا به زور چندتا دونه بادوم میخورم و انجیر

گردو هم گاهی با پنیر میخورم

کلا همیشه از اجیل بدم میومده عجیب غریبم من😣

گاهی وقتا خرما هم میخورم یه ذره ته دلمو میگیره

وای آزی جون منم این روشا رو امتحان میکنم اما جواب نمیده.به زور شاید ۵-۶ تا لیوان در طول روز بخورم.نم ...

آب جوشیده مصرف کن. بجوشون بذار سرد بشه. سبک تره و راحت تر میشه خورد. یه جوری میشی که کوپن آب خوردنت تموم شده اما میبینی بازم دلت آب میخواد

خاکستری چندتا جوجه داری؟

فداتشم یه دونه س

رویا جونم جوجه و خودت خوبین؟درمورد سونو ان تی سوال داشتم.اون ازمایشی که بعدش باید بدیم زود جوابشو بهمون میدن؟

آب جوشیده مصرف کن. بجوشون بذار سرد بشه. سبک تره و راحت تر میشه خورد. یه جوری میشی که کوپن آب خوردنت ...

عه باشه اینم امتحان میکنم.یعنی یه حالتی ام اسم آب میاد تهوع‌میگیرم‌.همین الان هم حالم بده😣

مرسی واقعا

اوف نگو بخدا از دیروز تاحالا من داغونم یعنی با چوب شور خودمو نگه داشتم.مامان منم دقیقا گریه ش میگیره ...

عزیزم گوشت شتر مرغ فک کنم طبیعتش خیلی گرمه اشکال نداره خوردنش؟..اخه من طبع خودم گرمه گرمی نمیخورم..یعنی میترسم بخورم فک کنم من زیادی حساسم حتی موزهم نخوردم.هنوز...نمیدونم این چیزا رو بخوریم مشکلی نیست؟

آزی حامله است؟؟؟ من چقدر از مرحله پرتم

ازی جون انتقال داده..انشاءالله ک.نی نی چسبیده ب دلش

2706