2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822192 بازدید | 669237 پست
خیلی برات خوشحال شدم اللهی ک دیگه تا نه ماه ب سلامت بیادش . دستتم درد نکنه ک پرسیدی . چون من خوندم ک ...

ممنون عزیزم گفت 6هفته ودوروز.گفت لکه بینی هم شاید دوتا بودیکیش افتاده.براهمین بوده وگرنه مشکلی تو رحم نبود

توهم نگران نباش گلم..انشاءالله میری و قلبو میبینی مثل من دلت اروم میشه فقط صبوری کن 

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم گفت 6هفته ودوروز.گفت لکه بینی هم شاید دوتا بودیکیش افتاده.براهمین بوده وگرنه مشکلی تو رح ...

نفس جان صدای قلب دلبندتو شنیدی یا فعالیت قلبیشو دیدی 

خیلی جالبه منم دقیقا 6 هفته و 2 روز بود رفتم سونو که تو سونو نوشته فعالیت قلبی در آن مشهود است.

راستی اگه برات زحمتی نیست میتونی متن سونوتو بذاری

سلام آنا جان.عزیز من توسیکل انتقال هستم.دکتر برام پی دکسان نوشت رفتم داروخونه بهم سلکسان داده.آیا فرقی میکنن باهم؟ همون سلکسان رو بزنم یا برم عوضش کنم.یه سوال دیگه داشتم من بارداری قبلیم روزی دوتاهپارین میزدم.این دفعه دکتر روزی یه دونه پی دکسان داده.کدومش بهتره؟ هپارین یا پی دکسان؟ ممنون میشم جوابمو بدی

2731
سلام سلام ما اومدیم😍😍رفتم قلب یکی ی دونم رو دیدم🐣..الهی قربونش برم تا دیدمش اشکام سرازیر شدقلبش م ...

مبارکت باشه نفسی جون ...گوارای وجودت😘😘😘

خداروشکر به سلامتی دیده شد و خاطر خودت هم جمع شد.

دیگه برو حالشو ببر💃💃💃💃💃😌😌😌

هرچه دلم خواست نه آن می شود❤هرچه خدا خواست همان می شود❤
اره عزیزم.رفتم خداروشکر قلب یکی ی دونم میتپید..😍برات هم پرسیدم.گفت از ی جایی ب بعد حتما نباید دوبرا ...

خداروشکرررر عزیزم مبارکت باشه انشالله بسلامتی بغلش کنی 

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

بچه ها برای انتقال دوم باید یه پریود بگذره؟من دیروز زنگ زدم از دکترم نوبت بگیرم به منشیش گفتم منفی شدم امروز روز دومه پریودمه گفت باید یه پریود بگذره پریود بعدی نوبت بگیری که کیست نزنی!یادم رفت بپرسم انتقال آخه چه ربطی به کیست داره؟شاید فکر کرده پانکچرم دارم،خلاصه من برای امروز وقت گرفتم گفتم میخوام با دکتر مشورت کنم برام آز ایمنی بنویسه اگه لازمه

2738
بچه ها برای انتقال دوم باید یه پریود بگذره؟من دیروز زنگ زدم از دکترم نوبت بگیرم به منشیش گفتم منفی ش ...

عزیزم چی شد؟؟مگه مثبت نشده بودی؟؟؟😔منم قراره دوباره برم انتقال بدم ولی چون سقط کردم نمیدونم چند ماه باید بگذره بعد دوباره شروع کنم؟؟

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
ممنون عزیزم گفت 6هفته ودوروز.گفت لکه بینی هم شاید دوتا بودیکیش افتاده.براهمین بوده وگرنه مشکلی تو رح ...

خوب گلم دیگه شکرخدا لکه بینی نداری ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
سلام سلام ما اومدیم😍😍رفتم قلب یکی ی دونم رو دیدم🐣..الهی قربونش برم تا دیدمش اشکام سرازیر شدقلبش م ...

سلام

به به انشاله 120 سال با افتخار و سلامتی بتپه

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

خاکستری بیا که منتظر تو ییم دیگه...   

نفس جان که جهید از دوقلویی و تک سوارش اومد که عشق باشه و یکی😍😍😍

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
عزیزم چی شد؟؟مگه مثبت نشده بودی؟؟؟😔منم قراره دوباره برم انتقال بدم ولی چون سقط کردم نمیدونم چند ماه ...

نه من مثبت نشدم،توکل به خدا بریم جلو ان شاءالله ایندفعه تا آخر نی نی میچسبه بهت