2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822186 بازدید | 669237 پست
@نفسی835     سونو رفتیییییی ؟؟

اره عزیزم.رفتم خداروشکر قلب یکی ی دونم میتپید..😍برات هم پرسیدم.گفت از ی جایی ب بعد حتما نباید دوبرابر بشه همینکه بره بالا یعنی خوبه میگفت هی تکرار نکن ک.جز استرس چیزی نیست برات

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام سلام ما اومدیم😍😍رفتم قلب یکی ی دونم رو دیدم🐣..الهی قربونش برم تا دیدمش اشکام سرازیر شدقلبش م ...

ای جونم مبارک باشه عزیزم خدا برات حفظش کنه به سلامتی این دوران و سپری کنی😍😍

خدا جونم شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سلامتی عزیزم الهی ۱۲۰ سال قلبش برات بتپه خانومی    

فدات عزیزم بزودی قسمت خودت😘

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
به به مبارکا باشه به سلامتی و دلخوش انشالله که همیشه لبت خندون باشه. التماس دعا مامان قشنگه

ممنون عزیزم..خدا نی نیتو برات حفط کنه😘

2731
ای جونم مبارک باشه عزیزم خدا برات حفظش کنه به سلامتی این دوران و سپری کنی😍😍

ممنون عزیزم .انشاءالله زودتر کارات جفت وجور بشه و قسمت خودت🙏

سلام به همه دوستای خوبم، امیدوارم سال نو رو به خوبی شروع کرده باشین و حسابی بهتون خوش گذشته باشه، به همه مامانای جدید تبریک میگم از صمیم قلبم براشون خوشحالم و از خدای مهربون براشون سلامتی و آرامش میخوام، و امیدوارم همه منتظرا تو سال جدید معجزه خدا رو حس کنن💝💝🌺🌺🌸🌸💖💖

ممنون. قدم ۱۵4 سانته   البته الان توی محدوده وزن سلامتی ام ولی میخوام 8 کیلو کم کنم و به وزن ز ...

آها آره بنظرم عالی میشه پیش یه سوی هدف من یکی که یکسال رژیم گرفتم 16 کیلو کم کردم الان دیگه خیلی برام سخت شده فقط سعی می کنم شب چیزی نخورم😬😬

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2738

سلام بعد از آی وی اف چند روز باید استراحت کرد معمولا بعد از چند روز میشه رفت سر کار و کلا پروسه میکرو اینجکشن وبا تخمک کشی معمولا چند روز طول میکشه اگه مشکل خاصی پیش نیاد؟

مبارک باشه مامان خانوم حالا دگه با خیال راحت از بارداریت لذت ببر😍😍😍😍😍😍😍😍التماس دعا 

فدات عزیزم...قسمت خودت انشاءالله این لحظه های خوب😘😘

اره عزیزم.رفتم خداروشکر قلب یکی ی دونم میتپید..😍برات هم پرسیدم.گفت از ی جایی ب بعد حتما نباید دوبرا ...

خیلی برات خوشحال شدم اللهی ک دیگه تا نه ماه ب سلامت بیادش . دستتم درد نکنه ک پرسیدی . چون من خوندم ک از ده هفته ب یالا دو برابر نمیشه و زیر ده هفته باید دو برابر بشه بخاطر همین نگرانم . برا منم دعا کن ک مث خودت بشم . برات زد چن هفته ؟؟؟ براش نگفتی ک بعضی وقتا لکه بینی داری بخاطر چیه ؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
مرسی عزیزم  میشه بگی کدوم مرکز و کدوم شهر انجام دادی؟؟

من.شیراز بیمارستان حضرت زینب